Jump to content

Trzy problemy z Yanosikiem


skwarosz
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Mój telefon to Xiaomi MiMax Prod z MIUI8.3 v.7.3.30

mam pewne problemy z apką Yanosik, a nie widziałem aby ktoś miał coś podobnego.

1 problem: dźwięk migawki, korzystam z Yanosika również jako rejestrator trasy. Za każdym razem po 1 min mam dźwięk migawki, jak ustawie w opcjach Yanosika aby to wyłączyć to mam dźwięk + wibracje :P

2 problem: działanie aplikacji w tle. Kiedy korzystam z Yanosika na pełnym ekranie, wszystko jest ok. Natomiast kiedy np. korzystam z map googla a z Yanosika do powiadomień i rejestratora trasy to po około 2 minutach działa tylko rejestrator trasy natomiast Yanosik gubi gps'a i przestaje pokazywać powiadomienia. Jak wrócę do ekranu głównego to jest informacja, że szuka sygnału gps i wszystko znowu działa przez 2 min w tle.

3 problem: ostrość nagrywania. Niestety nie potrafię ustawić ostrości w rejestratorze. Nagrania są niestety rozmazane, jakby nie łapał odpowiednio focus, dopiero po otworzeniu poodglądu i kliknięciu w środek na nagraniu widać, że ustawia ostrość natomiast później sytuacja się powtarza. Wiem, że mój telefon nie ma cyfrowej stabilizacji w aparacie, ale może jest jakiś sposób aby rozwiązać ten problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...