Bartidesigns

Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa

Recommended Posts

Wersja MIUI i posiadany smartfon: Miui V5 4.4.25 Samsung I9100

Opis znalezionego błędu / problemu: przy próbie instalacji większośći aplikacji ze sklepu Play wyskakuje mi taki błąd "

Instalacja na nośniku USB lub karcie SD jest niemożliwa"

Logcat
jeśli napotkałeś FC, koniecznie wstaw logcat!

Dodatkowe informacje: brat ma identyczny telefon na tym samym MIUI co ja, jednak błąd u niego nie występuje.

Wgraj 4.5.9 bez dokładania gapps. Ew zrób wipe.

Przy okazji podepnij telefon do adb (chyba ze masz zainstalowany terminal na telefonie) i Wydaj polecenie df. Wynik pokaz tutaj.

Być może masz zapchany katalog lost&found na partycji /data.

Coś takiego czasem się zdarza na Samsungu. Wtedy usuń zawartość katalogu.

Wysłane z MI3

Czesc,

Mialem ten sam problem, nie moglem dostac sie na karte pamieci, nawet nie zapisywal zdjec z aparatu. Rozwiazanie jest proste - skopiuj wszystkie wazne dane na komputer i sformatuj pamiec telefonu z menu ustawienia -> pamiec -> wyczysc nosnik usb. Po tym wszystko wrocilo do normy. Tez mam SGS2

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Nie uzywam karty pamieci, formatowalem pamiec telefonu

Ogolnie cos sie dzieje z uprawnieniami, po instalacji aktualizacji krzyczy ze WSM tools nie ma dostepu root a w panelu sterowania / uprawnienia dostep root włączony, jest nawet WSM na liście uprawnionych. Jakieś propozycje?

Dziwna sprawa, nie mogę zformatować telefonu, niby sie formatuje ale pliki nadal zostają nienaruszone.. ;o

Edit: Jakieś pomysły? I takie pytanie, w jaki sposób instalować motywy które pobrałem za pomocą PC? :)

Edited by Bartidesigns

Nie wiem czy mozna motywy instalowac ktore nie byly pobrane z miui, bez moda. Pomysły na uzyskanie dostepu do telefonu mi sie skonczyły. U mnie pomógł format....

Wysłane przez Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.