Skocz do zawartości

Podróbka walczcie o pełen zwrot kasy i telefon.


winiara84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
może będzie to pomocne dla wszystkich zakupoholików na Ali..... administratora proszę o udostępnienie tego wpisu jak największej liczbie fanów w Xiaomi.  Zakupiłem Mi3 na chińskim allegro za 296 $.
po konsultacji z Acid i resztą pomocnych ludzi na forum telefon okazał się świetną podróbką. Recovery się zgadza, aparat 13 mpx itp. jedyne do czego można się przyczepić to android 4.2 i ,rozdzielczość wyświetlacza 1280x720 ( zdjęcia screenów są w moich wcześniejszych postach ) . Założyłem spór ze sprzedawcą ( dodam, że bardzo zaufanym ) i tu najważniejsze o PODRÓBKĘ bez zwrotu telefonu, czyli pełen zwrot pieniędzy i telefon zostaję u mnie.Wysłałem screeny  z programów do sprawdzenia parametrów telefonu i cały opis co jest nie tak....oczywiście była wymiana maili gwarancja, że telefon jest oryginalny itp.Trwało to około 2 dni . Sprzedawca chciał na własny koszt opłacić koszty wysyłki w dwie strony i wymienić telefon na nowy na co się nie zgodziłem tylko opcja pozostawienia telefonu u mnie i pełen zwrot pieniędzy. Sprzedający za każdym razem prosił o zmianę sporu na inny "dla nas jest to bardzo złe" według regulaminu AliExpress jeżeli w ciągu 5 dni nasz spór nie zostanie rozwiązany to wtedy sprzedający ma 3 dni na dostarczenie Ali  pełnej dokumentacji legalności pochodzenia telefonu, jeżeli tego nie zrobi to automatycznie spór zostaję zamknięty my dostajemy pełen zwrot i telefon pozostaję u nas. Ja poszedłem, im na rękę zaproponowałem 250 $ zwrotu i, wtedy zaakceptuję zmianę sporu na inny ( niezgodność towaru z opisem ). Bez wahania na to poszli. AliExpress oddało kasę po 5 dniach ja  mam i może i podróbkę, ale naprawdę świetnie wykonaną za 46 $ . I, czy to podróbka to też tak nie do końca jestem przekonany, bo są programy, które pokazują różne dane tak jakby system, którymi wgrali ( a prosiłem o wgranie polskiego androida z polskim MIUI i tak tez zrobili) coś mieszał w telefonie. 
PODSUMOWUJĄC:
jeżeli jesteście pewni, że produkt jest podróbką to zakładać spór o PODRÓBKĘ bez wysyłki towaru i walczyć o pełen zwrot kasy za przedmiot, bo jak to udowodnicie to według regulaminu Ali możecie dostać nawet 200 % zwrotu kosztów telefonu o czym dowiedziałem się niestety nieco później. Jak ktoś będzie potrzebował pomocy to pisać .Pozdrawiam.

 

Sorry za poprzedni wpis ale u mnie wszystko wyglądało oki po wysłaniu dopiero teraz widzę co jest grane  :wink:

Edytowane przez winiara84
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że za 50 dolarów lepszego smartphone się nie kupi(mimo że to podróbka),ale nie o to w tym wszystkim chodzi....
Tak i tak nauczkę mam i przestrogę dla innych .
I teraz proszę o pomoc w zakupię oryginalnego Mi3 czy ktoś może poleć mi sprzedawcę na AE który jest w 100% pewny i bez najmniejszych problemów mogę u niego zamówić. 
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.


Co myślicie o tym sprzedawcy????
http://www.aliexpress.com/item/Presell-XIAOMI-MI3-Snapdragan-800-Android-5-0-Capacitive-wifi-Unlocked-NFC-Mobile-phone-1080-1920/1403059463.html

A chce na AE dokonać zakupu bo mam rabat 30 $ na zakup ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o MI3 to zdjęcia i filmy przy słonecznej pogodzie wychodzą super ( nie ma porównania do mojego galaxy S2) ale co do lampy to nie widziałem jeszcze telefonu który by ładnie nagrywał przy niedostatecznym oświetleniu i wbudowany LED tego nie zmieni. Będą szumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...