Skocz do zawartości

Kupno Xiaomi Mi5 3/64GB


kubix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna Xiaomi Mi5 w wersji 3/64GB. Rozważałem różne opcje, w tym zakup na iBuyGou. Musze jednak przyznać, że nigdy w taki sposób telefonu nie kupowałem i mam pewne obawy co do tego wariantu. Czy moglibyście polecić jakiegoś pewnego polskiego sprzedawce (oczywiście fajnie byłoby gdyby aparat był w rozsądnej cenie) u którego mógłbym nabyć ten telefon? Po prostu chciałbym uniknąć stresu związanego z tym, że coś "skopałem" przy zamówieniu na iBuyGou albo, że wyniknęło jakieś zamieszanie z VATem (bo takie sytuacje też się chyba zdarzają). Ewentualnie, gdyby ktoś dysponował linkiem z procedurą kupna na wcześniej wspomnianym przeze mnie sklepie, to prosiłbym o podesłanie, może się jednak zdecyduje. 

Jeśli napisałem coś niezbyt mądrego, to wybaczcie, jestem laikiem, jeśli chodzi o tę markę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam telefonu w PL. Interesuje mnie Mi5S i znalazłem ofertę, moim zdaniem, dobrą. Ceny telefonów są podobne jak na aliexpress a sprzedawca daję jeszcze gwarancję. Z tą gwarancją to nie wiem do końca ale sprzedawca - firma daje pisemną gwarancję i twierdzi, że współpracuje z MiCenter. Konto na allegro posiada 100% pozytywów. Co myślicie?

Link do aukcji trzyw.pl/2664

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...