Jump to content

[ROM] Lineage OS For Xiaomi Mi4 Nougat (Cancro)

kcalv
 Share

Recommended Posts

Witam,

czy ktoś z tutaj zgromadzonych korzysta z następcy słynnego CyanogenModa, jakim jest LineageOS?

Xiaomi Mi4 widnieje na oficjalnej liście wspieranych urządzeń, w związku z czym możemy natrafić na [ROM] Download Lineage OS For Xiaomi Mi4 Nougat (Cancro).

Aktualnie najnowszy ROM jest z dnia 27 marca 2017, wszystkie wersje dostępne tutaj: LineageOS Downloads

• Like 1

Korzystałem kiedyś na jakimś wcześniejszym wydaniu i lipa, posiedziałem maks 2 tyg. Dla mnie Resurrection Remix lepszy, no ale i tak wróciłem do Miui bo jak dla mnie jest lepiej rozwiązane.

W RR jest więcej możliwości konfiguracji niż w LOS, reszta prawie identyczna: stabilność, szybkość, czas działania na baterii itp.

• 2 months later...

Mi działa LTE, ale tak jak była mowa, nie działa pilot (raz kiedyś udało mi się to naprawić)
Ale najgorsze jest wifi. Jak normalnie mam ok 30MB/s od routera na telefon, tak on ogarnia w porywach 1MB/s

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

• 4 months later...
  • 4 weeks later...

Nie, ale testowałem aosp 8.0 i nitrogena 8.0, bez szału. W ogóle poszukuję jakiegoś ROMu, który nie sprawiałby problemów na Mi4.

Czy tylko u mnie po zrobieniu zdjęć w galerii są one do góry nogami, albo bokiem? No i przerywanie dźwięku na Roidmi mnie dobija. Do niedziałającego kompasu już bym się nie czepiał jakby te dwie rzeczy działały normalnie.