Skocz do zawartości

GLOBAL MIUI V8.2.1.0.MAGMIDL


Leniwy Jestem

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Co poniektórym użytkownikom mi5s z softem Global wyskoczyła ostatnio aktualizacja do 8.2.1.0.

182807ctgny2zy7nrmmnqg.png.thumb.thumb.jpg.3ac4798df2e1322e5c0d8996d0eba24d.jpg


Co dziwne, opis aktualizacji wskazuje na to, że jest to aktualizacja dzienna/nocna ( w różnych językach rożnie to ponazywali )

 

180034bvgj8j52va3kjj5m.png.thumb.thumb.jpg.18c50db6bc70875b4e6b8280c554bc31.jpg202854llu0ni96x1utdjh0.png.thumb.thumb.jpg.8623d43d01e21def8ee711f9da1e1a91.jpg

 

W każdym bądź razie poniżej zostawiam link do pełnej paczki z softem na serwerach Xiaomi. ( 1.4GB )

Może pomoże to wszystkim tym, którzy chcą odblokować bootloader, a zatrzymują się na 50%. Z tego co piszą ludzie na forum, da się to zainstalować przez aplikację aktualizacja.

http://bigota.d.miui.com/V8.2.1.0.MAGMIDL/miui_MI5SGlobal_V8.2.1.0.MAGMIDL_fde8a722df_6.0.zip

 

 

Edytowane przez Leniwy Jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym ryzyko, skoro każdemu z nas na Globalu 8.0.3.0 może wyskoczyć ta aktualizacja? A wszystkie softy powyżej 8.1 mają opcje OEM Unlock , Global Dev który wyciekł też pozwalał odblokować. No ale nie zachęcam, nie zmuszam, jak ktoś się czuje na siłach może spróbować. Spodziewamy się oficjalnego Globala na stronie do pobrania w przeciągu kilkunastu dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaktualizowałem do 8.2.1.0 i żałuję, chce wrócić do 8.0.3.0 głównie przez pasek narzędzi który zamiast przesuwać się lewo-prawo to rozsuwa sie.  Czy żeby zrobić downgrade do 8.0.3 muszę robić full wipe? mam mi5s prime i miałem czysty ROM i nieodblokowany bootloader. Robiąc downgrade wystarczy po prostu pobrać ROM i zainstalować z revocery czy jak? To moje początki z xiaomi więc proszę o wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie zdarzylo, ze po odblokowaniu byl czarny ekran, przejscie do menedzera urzadzen powodowalo ze wyswietlal sie menedzer poprawnie, ale po przejsciu na pulpit nicosc. Ekran blokady w porzadku, odblokowanie i nicosc, czarna pustka. 

Ciekawe co teraz..? jak w przeszłości wyglądały takie sytuacje, w miarę sprawnie wypuszczano coś nowego?

 

Od 8.2 przywrocono opcje odblokowania oem w programistycznych, wiec jak cos to jest furtka zeby odblokowac BL i pojsc na xiaomi.eu tylko zastanawia mnie co sie w koncu stanie z certami googla.

Edytowane przez naver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...