Jump to content

Coś nie tak z wyswietlaczem


Recommended Posts

Witam, mam problem z wyświetlaczem taki jak na załączonym filmie. Nie wiem czy to jest wina wyświetlacza czy po prostu systemu? Robiłem factory reset, mam globalne oprogramowanie.  Kupiłem telefon 3 dni temu i cały czas to się utrzymuje. Myślałem że zniknie. Dzieje się tak gdy telefon jest odblokowany i się go nie uzywa. Gdy przegląam internet wszystko jest dobrze. Dzieje się tak gdy nie przesuwam https://youtu.be/OFEnIcxxBmg

Edited by Karol1103
Link to post
Share on other sites

Raczej winę ponosi apka od Google Now (teraz Google). Jak widać, przeskakuje jedynie sam widżet, reszta jest na swoim miejscu. Wipe etc. niewiele da, po prostu trzeba, albo znaleźć inna apke z tym widżetem (a jest tego masa, sam używam Vizorg'a), albo poczekać na łatkę do Google.

Link to post
Share on other sites

Cały ekran tak chodzi ale na filmie widać tylko ten widget od google. W każdej aplikacji jest taki błąd. Na ekranie głównym również. Czy jeśli wgrane inne oprogramowanie od producenta to stracę gwarancję?

Edited by Karol1103
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Witam

Wczoraj zakupiłem 2 egzemplarze note 4 pro (4ram/64gb) jeden dla.siebie i drugi dla żony, po przyłożeniu telefonów do siebie zauważyłem że wyświetlacze się od siebie strasznie różnią, jeden jest barwy białej (można powiedzieć że jego kolor wpada w barwę  światła zimnego) a drugi wpada w barwę światła żółtego (światło ciepłe) czy ktoś ma pomysł czego to może być wina i czy reklamować to u sprzedawcy?

IMG_20180118_193350469_HDR-2.jpg

Link to post
Share on other sites

To po prostu inny dostawca wyświetlacza, nic nie zrobisz... Jak sobie wejdziesz w *#*#6484#*#* a tam "Wersja Systemu" to jak zjedziesz na dół masz informacje o producencie wyświetlacza (LCM Information). Można to też chyba sprawdzić w bodajże pełnych logach, chociaż pewny nie jestem.

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...