Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi 4A


Glorn

Pytanie

Witam,

potrzebuje zakupić dla dziewczyny taniego smartfona z Androidem, przeglądając zagraniczne sklepy natrafiłem na http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_617027.html?wid=4 , czy za te pieniądze warto go wziąć?

1. Rozumiem, że po zakupie należy wgrać europejski ROM?

2.Nie będzie zamulał przy standardowym użytkowaniu(facebook, messenger, instagram, przeglądarka). 

3. Jak wypada aparat (nie oczekuje nie wiadomo jakiej jakości przy telefonie za 400zł)? Czym się różni international version od global version? Zależy mi na cenie, więc nie ukrywam, że wolałbym tańszą wersje.

4. Czy to sprawdzony sklep, ile będzie szła paczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki, teraz znalazłem ofertę z Goldwaya, podobna cena + za 7$ można dokupić rok gwarancji w polsce(działa to faktycznie)? I tutaj też rozumiem jest nie będzie problemu z językiem polskim?  https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4A-Global-Version-Mobile-Phone-Snapdragon-425-Quad-Core-CPU-2GB-RAM-16GB/311331_32790247735.html

Wolałbym w sumie z Goldwaya, bo sam kupowałem tam Mi4c i wszystko poszło gładko, a telefon śmiga do dziś bezproblemowo.

EDIT: Jeszcze jedno co do zakupu na Goldway - waluta to dolar, więc kupując z polskiego złotówkowego konta nie będzie jakiegoś bardzo niekorzystnego przewalutowania?

Edytowane przez Glorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na Ali nie ma przewalutowania, płaci się przez przelewy24. Kurs dużo korzystniejszy niz PayPal, ale i tak 5-7 gr.wiecej.
Ten telefon u Goldwaya też z globalem więc spoko.
Nie myślałeś dołożyć kilka $ do 4x? Ma lepszy procek i większą baterie

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

18 minut temu, PurpleHaze napisał:

Zle zawolales:

@wojtekmarchewka wodzu daj no jakies szersze info w temacie :)

Była u mnie osoba z RN3 Pro, która wykupiła tą gwarancję (miejcie na uwadze że gwarancja z Aliexpress, nie dotyczy naprawy, a wymiany urządzenia przez rok), za pierwszym razem gdy padł moduł ładowania, napisał do Goldwaya, oraz Ali... Goldway jak to on filmy, zdjęcia, zamiana ładowarki. Ali... kazało wysłać do jakiegoś punktu warranty group, w Polsce nie pamiętam miejscowości, co ciekawe nie stwierdzili usterki, ale telefon przyszedł naprawiony i na pewno rozkręcany. Więc żeby nie wymieniać urządzenia z błahej usterki, zapewne wygląda to tak. Towar przyjęty, nie stwierdzono usterki, naprawiono, odesłano do klienta z deklaracją o braku usterki (brak wymiany). Co do drugiej naprawy tej samej usterki, nie mam pojęcia jak się potoczyło, wiem jedno że kontakt z Goldway-em był cholernie trudny.

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...