ZduneX25

MIUI 7.3.30

Recommended Posts

16 godzin temu, @[email protected] napisał:

W ustawieniach Supersu zaznaczasz dla tej aplikacji (Toggle...) żeby nie wyświetlało powiadomienia o przyznaniu uprawnień.

Dzięki - pomogło

U mnie od 23 do 8 - zeszło 2% baterii :)

Screenshot_2017-04-01-09-19-32-206_com.miui.securitycenter.png

Edited by krzygaj

Dlaczego na rn3se znowu nie mogę znaleźć problemów?Zaczyna mnie to powoli dołować,bo mam już od dłuższego czasu chęć trochę ponarzekać a kurka nie mam na co!!!
Wszystko działa super a ikonki coraz ładniejsze;-)

Screenshot_2017-04-01-09-57-02-938_com.miui.home.png

• Like 1

Na poprzednim romie drenaż baterii. Że 100% w nocy do 66 rano. Potem widać aktualizację do aktualnego romu. Zobaczymy jak będzie teraz aha tym razem zrobiłem wipe cash i dalvik.
90aa622d75c89ac13faa2eecb2188e29.jpg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Ten drenaż to raczej przez sieć gsm. Masz w większości słaby sygnał a to żre jak szalone.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Ten drenaż to raczej przez sieć gsm. Masz w większości słaby sygnał a to żre jak szalone.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Niby racja mieszkam przy samym lesie. Jednak nie do końca, drenaż się zaczął kilka dni temu. Coś było na rzeczy. Mam nadzieje, ze po wipe i zmianie romu będzie lepiej.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

3 minuty temu, dar12ek napisał:

Co to za motyw ikon.

Ikony Genisys:-),polecam do nich motyw mi note 2 black

1 godzinę temu, Zenon napisał:

Ikony Genisys:-),polecam do nich motyw mi note 2 black

A mógłbyś wstawić link do tego motywu bo przez aplikację mi nie znajduje. 

• Thanks 1

Eh, chyba pora pożegnać się z Xiaomi. Wolę kupić normalny telefon z normalnym softem za parę stówek więcej i mieć święty spokój. Peace. 

• Like 1

Mój Redmi Note 3 Pro nie wchodzi w deep sleep po naładowaniu do 100%. Pomaga na to restart. Ktoś zna inny sposób jak temu zaradzić najlepiej raz na zawsze? Myślicie, że opłaci się postawić wszystko na nowo? Problem nie jest od tej wersji. W poprzednich też występował.

Po zainstalowaniu na Redmi 3s mam problem.

Po wgraniu romu i włączeniu tel, pokazał się pulpit na chwilę po czym ekran zrobił się czarny, można było tylko zresetować, więc postanowiłem przywrócić z kopii. Po wejściu do recovery nie było tam tego co wcześniej tylko jakieś żółte menu z chińskimi napisami, i tam udało mi się włączyć normalne Recovery TeamWin i przywrócić całą kopię. Jednak po przywróceniu jest to samo. Nie wiem co to za błąd i jak szukać pomocy. Może ktoś mi przesłać jakiś pomocny link tutaj lub na PW?

//EDIT: Zrobiłem FULL WIPE, problem rozwiązany

Edited by Loqe

1 godzinę temu, Matf napisał:

Eh, chyba pora pożegnać się z Xiaomi. Wolę kupić normalny telefon z normalnym softem za parę stówek więcej i mieć święty spokój. Peace. 

Czy ktoś Cię trzyma na siłę? Spamujesz wątek, ni z gruszki ni z pietruszki, to może podziel się chociaż swoimi traumatycznymi przeżyciami, zmuszającymi się do pożegnania się z Xiaomi...

• Like 8

Czytam opis aktualizacji patrzę usunięcie białego tła spod ikon myślę super czytam komentarze kolor inny 

No ja rozumiem że się prima aprilis zbliżało ale bez przesady

4 godziny temu, Mariusz Kowalski napisał:

Niby racja mieszkam przy samym lesie. Jednak nie do końca, drenaż się zaczął kilka dni temu. Coś było na rzeczy. Mam nadzieje, ze po wipe i zmianie romu będzie lepiej.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Raczej nic to nie da, kwestia nadajnika/ów w Twoim otoczeniu, jak jesteś w Play, to ustaw sobie na sztywno ten najlepszy (u mnie jest to Play, ale jak jadę np. do rodziny w mieście obok, to już sobie ustawiam ręcznie T-mobile, bo inaczej potrafi zlecieć 30-40% w 1h na szukaniu sieci), a jak w jakiejś innej sieci to cóż, może czas zmienić operatora?

MI5. Po 24h jak na razie, bez problemów no i tradycyjnie... Baterii już nie ładuję! Bo po co? Sama się ładuje :D.

12 minut temu, dommi000 napisał:

Czytam opis aktualizacji patrzę usunięcie białego tła spod ikon myślę super czytam komentarze kolor inny 

No ja rozumiem że się prima aprilis zbliżało ale bez przesady

Co Ci przeszkadzają ikonki?

38 minut temu, magik-thc napisał:

Tło przeszkadza wczesniej go nie bylo.

Ale jaki problem? Mało ikon jest w motywach?

13 minut temu, magik-thc napisał:

Na innych tez jest to dziwne tlo.

Bzdura. Tylko tak to mogę skomentować.

8 minut temu, magik-thc napisał:

Nie uzywam domyslnego motywu i wczesniej tego nie bylo a konkretnie jest to wina samych ikon.

Uprasza się o korzystanie ze znaków interpunkcyjnych, to tak na marginesie, a co do ikon, to od czasu wejścia "białego tła" u mnie nic się nie zmieniło. Używam ikon z motywów, różnych, lubię często je zmieniać. Jeżeli ktoś będzie podawać ikonkę Messa jako przykład, to ubije, bo chyba przez cały okres używania smartfonów (nie tylko Xiaomi) musiał być ślepy...

Z drugiej strony, to chyba już nie ma się czego w tym MIUI czepiać, jeżeli ludzie zaczęli się interesować głupim tłem na ikonkach lub kilkoma % więcej/mniej na baterii...

3 godziny temu, maciek04 napisał:

Ten znalazłem bez problemu. Chodzi mi o MiNote 2 black. 

Ten wrzuciłem do wątku z motywami w dziale obok...

X.

• Like 1

Na moim redmi3 włączenie aktualizacji skutkuje wyłącznie restartem telefonu. Wersja pozostaje ta sama. Ktoś coś?

1 godzinę temu, JacekBB napisał:

Po kiego używacie motywów?

Też macie wrażenie, że pewna część błędów, na które ludzie narzekają, nie występuje na motywie domyślnym? I to błędy dotyczące najróżniejszych rzeczy, czasem trudno powiązać, że to wina motywu.

Edited by latet

36 minut temu, luk_kom napisał:

Na moim redmi3 włączenie aktualizacji skutkuje wyłącznie restartem telefonu. Wersja pozostaje ta sama. Ktoś coś?

Uruchom aktualizację tak jak to powinno się robić czyli install w TWRP. TWRP uruchomisz w twoim telefonie przytrzymując wszystkie trzy klawisze (vol+, vol-, power) przy włączaniu telefonu. Masz twrp to powinieneś nauczyć sie z niego korzystać. Cała filozofia.

Problem ze sklepem Google Play >> Oczekiwanie na WiFi, mimo że masz połączenie z siecią WiFi lub komórkową.
Tymczasowe rozwiązanie: idziesz na Zainstalowane aplikacje> Google Playstore  >>>  i odinstalowanie aktualizacji [na dole ekranu], ale nie samej aplikacji.
Następnie możesz otworzyć Google Playstore i aktualizować wszystkie oczekujące aktualizacje lub instalować co chcesz, bez wychodzenia z sesji Google Playstore.

Jeśli zamknie się sesję i spróbujesz zainstalować aplikację, problem się powtórzy, ale wiesz już co trzeba zrobić.
Aktualizowałem wszystkie moje aplikacje w jednej sesji i działało.

16 minut temu, FromWP napisał:

Uruchom aktualizację tak jak to powinno się robić czyli install w TWRP. TWRP uruchomisz w twoim telefonie przytrzymując wszystkie trzy klawisze (vol+, vol-, power) przy włączaniu telefonu. Masz twrp to powinieneś nauczyć sie z niego korzystać. Cała filozofia.

OK, ale co takiego stało się od ostatniej aktualizacji (tydzień temu), że nie mogę tego zrobić z poziomu pliku zip w opcjach? Szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce grzebać w zaawansowanych opcjach, ale dzięki za odpowiedź.

Guest
This topic is now closed to further replies.