Jump to content

MIUI 7.3.30

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

Aktualizuję z 7.3.23, standardowo z twrp + paczka dodatków. Telefon się zrestartował, pasek aktualizacji doszedł do końca, telefon od 30 min. wisi na logo mi i info, że aktualizacja zakończona (100%). Pierwszy raz mam taką sytuację, ktoś coś? Nie wiem czy próbować restartować czy czekać.

Edited by rogi

1 godzinę temu, mates21 napisał:

@AdamKli a dioda rozladowanej baterii jest po wgraniu na czysto? :)

Nie

54 minuty temu, slimdick napisał:

Serio ? Przecież te problemy są na modelach z bazą androida 7.0 a Redmi 4A ma 6.0 więc ...

Wcale nie, mi na Mi4 dzisiaj też nic Google Play nie chce pobrać.

21 minut temu, marion695 napisał:

jak wejsc w ten menedzer autostartu?

Panel sterowania - uprawnienia - autostart

15 minut temu, rogi napisał:

Nie wiem czy próbować restartować czy czekać.

Jak się nie włączył przez 30 min to lipa, przytrzymaj power aż się zrestartuje i zobacz czy system wskoczy.

28 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

Jak się nie włączył przez 30 min to lipa, przytrzymaj power aż się zrestartuje i zobacz czy system wskoczy.

Udało się zrestartować, wskakuje do pulpitu, z powrotem się restartuje i tak w kółko. Po wipe cache i dalvik art to samo. Próbuję jeszcze raz zainstalować roma.

edit: Po ponownej instalacji roma, ładuje się do pulpitu i wyskakuje info "proces system nie odpowiada". Można tylko zrestartować tel...

Edited by rogi

Tez tak sadze, a co masz na myśli "na czysto"? Normalnie przez twrp tylko wipe data czy wczesniej cos innego przez miflash? Bo w końcu zamierzam to w weekend zrobić tylko ten problem teraz ze sklepem mnie zastanawia bo będzie ciężko wszystko poinstalować na nowo

Generalnie to full wipe i na nowo wrzucenie xiaomi.eu powinno załatwić sprawę ale ja może błędnie ale uważam że wgranie china dev przez miflash to taki fundament i na to xiaomi.eu. Wtedy jest pewność że nic nie zostanie w telefonie i jest na pewno czysty. Być może niepotrzebnie od razu miflash ale cóż..

Witam, od aktualki 7.3.23 na moim MI4 mam problem z poprawnym działaniem telefonu. Nie można zaktualizować aplikacji z google play ani pobrać nowej aktualizacji, po prostu nic pobieram i stoi w miejscu. Myslalem ze nowa aktualka to naprawi ale dalej ten sam błąd. Ma też ktoś tak, co robić?

3 godziny temu, JusTQL napisał:

Nie ale to błąd Google. Odinstaluj aktualizację Play i działaj. Jak się zaktualizuje i znów wstrzyma update aplikacji powtórz, do skutku.

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

Aktualizacje w Sklep Play
Odinstalować aktualizację sklepu i leciećf7a34207bf201cfcae250ee8bed54ab8.jpg
b0f227feb0f6e405253a5c081c8f8f5b.jpg
5fc29072b1a718a65e50f4f7dc0cbf53.jpg
a8c87b33cd6bd5db32f0f15eed5732b9.jpg

Też mi się tak wydaje. Wy pewnie piszecie o problemach na poprzedniej wesji MIUI, a ja miałem to samo na 7.3.16. Wyrzuciłem apkę, której nie mogłem zaktualizować i potem nie mogłem jej zainstalować. Pomogło odinstalowanie aktualizacji sklepu Play.

• Like 1

3 godziny temu, krzygaj napisał:

Koledzy mam taką kombinację:

Tasker okresowo włącza/wyłącza mi transfer danych za pomocą Toggle Data 5.0, który ma nadane uprawnienia roota przez SuperSU - i teraz za cholerę nie wiem jakie uprawnienia mu wyłączyć żeby za każdym takim włączeniem/wyłączeniem danych nie wyświetlało mi na pulpicie takiego powiadomienia

komunikat.jpg

W ustawieniach Supersu zaznaczasz dla tej aplikacji (Toggle...) żeby nie wyświetlało powiadomienia o przyznaniu uprawnień.

A co do aktualizacji 7.3.30, to mam wrażenie, że telefon się dłużej uruchamia. Ale to może nie być związane z softem, bo oprócz aktualizacji przeszedłem ze "zwykłego roota" na Magisk. A tak po za tym to żadnych innych problemów na razie nie zauważyłem.

• Like 1

27 minut temu, lingo1 napisał:

Witam, od aktualki 7.3.23 na moim MI4 mam problem z poprawnym działaniem telefonu. Nie można zaktualizować aplikacji z google play ani pobrać nowej aktualizacji, po prostu nic pobieram i stoi w miejscu. Myslalem ze nowa aktualka to naprawi ale dalej ten sam błąd. Ma też ktoś tak, co robić?

Jakbyś poczytał wątek to byś wiedział, że to nie zależy od ROMu.

Na Mi Max Pro nie ma problemów z GPlayem na tym romie, instaluje normalnie. Na RN3P z Global Dev (7.3.30) też jest ok. Czyli problem jest tylko u niektórych...

X.

Edited by Xanth

15 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

Jakbyś poczytał wątek to byś wiedział, że to nie zależy od ROMu.

A twój komentarz jest tak pożyteczny jak suszarka łysemu.

Po prostu czekać, aż google play to naprawi czy co zrobić? 

@Xanth no ja do wczoraj też nie miałem problemu. Poczekaj jak Ci się sklep zaktualizuje ;)

@lingo1 mój komentarz był adekwatny do Twojego pytania. BTW łysy może mieć brodę i do jej suszenia używać suszarki.

Możesz odinstalować aktualizację sklepu play, zainstalować co trzeba i tyle, bo sklep po jakimś czasie Ci się zaktualizuje znowu. Z resztą to też już zostało napisane w tym wątku, są nawet screeny...

Edited by RegimeOfTerror

7 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

@Xanth no ja do wczoraj też nie miałem problemu. Poczekaj jak Ci się sklep zaktualizuje ;)

Mam wszystko na bieżąco aktualizowane, nic złego się nie dzieje.

X.

Edited by Xanth

U mnie na MI 4C taka sytuacja.
Wersja ok.
bad7a4d9be513d5699343a65428faaee.jpg
Aktualizacja ostatnia po której jest problem "oczekuje na Wi-Fi"
a6575fab24835df7caf93f355683adc8.jpg

Na forum en.miui.com też zgłaszają że na modelach z global po aktualizacji to samo. Większość wpisów tyczy się modeli z bazą Android 7.0

5 minut temu, jarq napisał:

@Xanth Co to za motyw?

Pixel (full white). Obserwuj ten temat:

5 minut temu, slimdick napisał:

Na forum en.miui.com też zgłaszają że na modelach z global po aktualizacji to samo. Większość wpisów tyczy się modeli z bazą Android 7.0

No to ja jakiś dziwny jestem. A raczej moje smartfony ;)

X.

Edited by Xanth

Na 2 stronie dałem rozwiązanie ze sklepem Play

Błąd aplikacji, przed wczoraj wszystko działało, wczoraj w południe się spierdzieliło. Dziś zmiana ROM na nowy i błąd ten sam... Kombinowałem z aktualizacją sklepu i zaczęło działać do jej autoupdateu

Redmi Note 3 Pro
W każdej aplikacji do minimalizacji YouTube wywala błąd że nie ma połączenia do sieci na danych jak o wifi, super mario run wywala błąd support code i nie można znaleźć w Google Play

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

2 godziny temu, AdamKli napisał:

Generalnie to full wipe i na nowo wrzucenie xiaomi.eu powinno załatwić sprawę ale ja może błędnie ale uważam że wgranie china dev przez miflash to taki fundament i na to xiaomi.eu. Wtedy jest pewność że nic nie zostanie w telefonie i jest na pewno czysty. Być może niepotrzebnie od razu miflash ale cóż.. emoji4.png

Czyli china dev najnowsze przez miflash, potem twrp też oczywiście najnowsze i x.eu bez zadnego wipe'a?

[mention=14133]Setti[/mention] z tym Super Mario Run to czy masz dostęp do root ? Bynajmniej ja tak miałem gdy był root to nie było w sklepie a wersja zainstalowana wywalał błąd. Mozesz wszystko ładnie ukryć przy pomocy Magisk.

Jo jak nie instalowałem roota to było niby

[mention=14133]Setti[/mention] u mnie to był problem, nie wiem co jest u Ciebie przyczyną. Są podane w sieci wszystkie cody i co prawdopodobnie oznaczają to sobie sprawdź. 

Jak ściągnę update to zobaczę bez roota i dam znać

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...