ZduneX25

MIUI 7.3.30

Recommended Posts

Miałem global dev, nie ma certyfikacji. Stable ponoć ma ;)

X.

PS. Śmieszne w tym wszystkim jest to, że Lineage OS Nightly na Samsungu Galaxy S5 też ma certyfikację ;)

Edited by Xanth

R4PRO na wersji poprzedniej z 23.03 nie ma problemów z GP. Właśnie robiłem aktualizację FB.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Też miałem problem ze sklepem. Pomogło mi odinstalowanie Usług Google Play i ich ponowna instalacja. Teraz śmiga.
A na znikające widgety pomaga zwykłe full wipe, jak ktoś tu wspominał. Przywrócenie ustawień z backupu MIUI nie powoduje ponownych problemów.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

I d*pa u mnie dzisiaj też w Google Play oczekiwanie na sieć wifi ale najlepsze jest to że nawet jak włączę wifi to i tak nie pobiera coraz gorzej z tymi aktualizacjami
A tak poza tematem tej aktualizacji to była jakaś wersja stable andka 7?

Wysłane z MI 5 Pro Black

• Like 1

21 godzin temu, sp4ubw napisał:

@grabtom a opisz jak to wygląda. Próbuję sobie wyobrazić ale jakoś nie wiem. Czy jest ciemniejsza lekko, czy płynnie gradientowo czy jak? 

@sp4ubw

Normalnie belka wyglada tak:
VOhOyUh.jpgtaFs1Z6.png

Wystarczy że raz ekran mi się obróci poziomo to belka się przyciemnia i już tak zostaje. Wyglada to tak:
DekJdfy.jpgGkG98uP.png

Edited by grabtom
  • Like 1

Czołem,

Wczoraj flashowałem najnowszą wersję na czyściutkiego, ostatniego globala stable. Z pobieraniem z GP problem też, ale jeszcze ciekawszą rzecz mam. SuperSU flashuje się bez żadnych błędów, ale po resecie tego roota nie ma. Root Checker potwierdza. Ktoś ma podobnie?

Telefon Mi 5 Pro

Edited by martin3z

3 godziny temu, MarioWRC napisał:

I d*pa u mnie dzisiaj też w Google Play oczekiwanie na sieć wifi emoji34.png ale najlepsze jest to że nawet jak włączę wifi to i tak nie pobiera emoji34.pngemoji51.png coraz gorzej z tymi aktualizacjami emoji107.png
A tak poza tematem tej aktualizacji to była jakaś wersja stable andka 7?

Wysłane z MI 5 Pro Black

I ja mam ten sam problem. Mam wersję 7.3.9, ale strach dalej aktualizować. Wtf ?

Ja mam mi maxa i global dev 7.3.30 i również nie można zaktualizować aplikacji w sklepie google.Certyfikacji mój smartfon również nie posiada.

Do dziś nie miałem problemu ze sklepem, a jednak się pojawił. Odinstalowanie aktualizacji pomaga.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

9 minut temu, VOytaZ napisał:

Do dziś nie miałem problemu ze sklepem, a jednak się pojawił. Odinstalowanie aktualizacji pomaga.

dokładnie - mi4c i redmi 3s odinstalowanie pomaga

Część użytkowników może nawet nie wie, że ma problem ze sklepem bo tak jak np. u mnie, wszystkie  aktualizacje idą i instalują się normalnie  po wifi, nie można jedynie tylko pobrać nowych aplikacji i wtedy odinstalowanie pomaga. 

• Like 1
  • Confused 1

Część użytkowników może nawet nie wie, że ma problem ze sklepem bo tak jak np. u mnie, wszystkie  aktualizacje idą i instalują się normalnie  po wifi, nie można jedynie tylko pobrać nowych aplikacji i wtedy odinstalowanie pomaga. 

U mnie były dziś trzy aktualizacje, dwie poszły bez problemu, przy trzeciej "oczekiwanie na wifi".

• Like 1

@grabtom

A próbowałeś zarzucić inny motyw - mam pod ręką redmi 3s i nie widzę takich cyrków - no chyba że w stopce masz o innego i piszesz o czym innym.

Edited by newelco

Problem ze Sklepem Play to nie wina ROMu (ludzie na różnych ROMach to mają), nie wina sieci komórkowej, ani ograniczenia dostępu sklepu. 

U mnie przez 2 dni też nie działał sklep, nic nie usuwałem, nie kombinowałem i samo się naprawiło.

Bez zaktualizowania apek kilka dni już się żyć nie da?

Jak ktoś tak bardzo musi to jedyna opcja usunąć aktualizacje sklepu, szybko zaktualizować apki i w razie potrzeby powtórzyć proces.

• Like 1

44 minuty temu, Piotrex napisał:

Dzis wieczorem dopadl i mnie problem ze sklepem w dzien jeszcze dzialal...

Mi 5

U mnie też sklep zmarł dzisiaj. Ta tęsknota za WiFi go zabiła. 

• Like 1

Dnia 3.04.2017 o 15:35, Acid napisał:

Czy problem z Google Play jest też na certyfikowanych urządzeniach? Ktoś z MIUI Stable i z certyfikatem w ustawieniach może powiedzieć czy ma też ten problem? W sumie to Google chyba nie powinno tak robić ale warto by się upewnić.

Z Mi5

Nie mam certyfikacji, ale na MIUI Polska Stable 8.2 na R4Pro nie ma zadnych problemow ze sklepem. 

22 minuty temu, Szyszonek napisał:

Nie mam certyfikacji, ale na MIUI Polska Stable 8.2 na R4Pro nie ma zadnych problemow ze sklepem. 

tutaj raczej mają problem użytkownicy androida 7. Mam R4Pro i Note 4X i tylko na tym drugim mam problemy ze sklepem. Tutaj andek 6 a tam 7

Na moim mi5s na ostatnim Romie nie ma takiego problemu. Wczoraj o 23 aktualizowane kilka aplikacji i wszystko śmiga.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

15 godzin temu, newelco napisał:

@grabtom

A próbowałeś zarzucić inny motyw - mam pod ręką redmi 3s i nie widzę takich cyrków - no chyba że w stopce masz o innego i piszesz o czym innym.

To akurat na Mi5s mam, ale wcześniej na Redmi 3s też tak było. Na innych motywach jest tak samo.

Nie wiem z czym jest problem, czy to jakaś apka kaszani czy jakieś konkretne ustawienia w opcjach, nie mam pojęcia. Na czysto jak zainstaluje system to jest ok przez krótki czas, a potem problem wraca.

[mention=1160]Acid[/mention]
Mam prośbę czy można dodać słuchawki Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 w opcjach dźwięku by była możliwość ich wyboru po sparowaniu z bluetooth :-)
http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Dirac działa tylko ze słuchawkami kablowymi.

X.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

28 minut temu, grbrandys napisał:

@Acid

Mam prośbę czy można dodać słuchawki Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 w opcjach dźwięku by była możliwość ich wyboru po sparowaniu z bluetooth :-). 

http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Na Mi Note nie ma możliwości zmiany ustawień dźwięku dla słuchawek Bluetooth (ustawienia są nieaktywne, Bluedio T3), więc u Ciebie pewnie będzie tak samo.

PS. Acid nie ma z tym nic wspólnego, kwestia zależna od soft devów z Xioami.

Dirac działa tylko ze słuchawkami kablowymi.

X.

Oki dziękuję za informację

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Heh, nie jestem przekonany do końca że problemem aktualizowania i pobierania aplikacji ze sklepu jest brak certyfikatu. Kolega z pracy posiada tel. Meizu i też nie ma certyfikatu, ba Meizu nawet nie znajduje się na liście producentów którzy dostaną certyfikację, a jednak na tych samych wersjach sklepu wszystko działa jak należy.

Wystarczy wyczyścić dane aplikacji Google Play i wszystko będzie działało

Wystarczy wyczyścić dane aplikacji Google Play i wszystko będzie działało

Nie działa

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Nie działa

A aktualizacja usunięta?

1 godzinę temu, Zeork napisał:

A skąd pomysł, że ma jakis wplyw brak certyfikatu. To bzdura. Wiele urzadzeń xiaomi nie ma problemu z pobieraniem z google play a nie ma certyfikatu.

Ja się tylko pytałem badawczo czy ktoś ma certyfikat i jemu pobiera. Wcale nie twierdziłem, że to przez to. Tylko pytałem by sprawdzić czy jest jakiś związek. Ok nie ma. Tyle w temacie certyfikatu.

A aktualizacja usunięta?

Jak usunę aktualizację to działa. Chodziło mi tylko że czyszczenie danych nic nie wnosi

Guest
This topic is now closed to further replies.