maciek8432

Aktualizacja MIUI 8.2

Recommended Posts

Tzn? :) mam "MIUI Global 8.0 Stabilna 8.0.5.0.0(MBECNDG)".

Co najgorsze jak próbuję puścić aktualizację do wersji 8.5.3. z zip to wyskakuje mi powiadomienie, że zmiana jest na starszą wersję i że stracę wszystkie dane i czy chcę kontynuować. To normalne? 

Edited by Ewel89

15 godzin temu, Ewel89 napisał:

Co najgorsze jak próbuję puścić aktualizację do wersji 8.5.3. z zip to wyskakuje mi powiadomienie, że zmiana jest na starszą wersję i że stracę wszystkie dane i czy chcę kontynuować. To normalne? 

Różnie z tym bywa. Czasem jest taki komunikat, mimo że się instaluje nowszą wersję. Z jakichś powodów instalator uznaje, że lepiej będzie zrobić full wipe.

Podłączę się do tematu.

Totalnie nie mogę odnaleźć się z aktualizacjami. Od pewnie 3-4 miesięcy nie mam żadnych aktualizacji MIUI. Obecnie mam 8.2.2.0(NAAMIEB) Czy to jest najnowsza wersja dla globala? Coś wiadomo apropos 9-tki?

27 minut temu, birdm napisał:

Podłączę się do tematu.

Totalnie nie mogę odnaleźć się z aktualizacjami. Od pewnie 3-4 miesięcy nie mam żadnych aktualizacji MIUI. Obecnie mam 8.2.2.0(NAAMIEB) Czy to jest najnowsza wersja dla globala? Coś wiadomo apropos 9-tki?

Nie, najnowsza wersja linii Global kanału "stable" to 8.5.3.0 i możesz ją pobrać stąd: http://en.miui.com/download-299.html

Ale to jest wciąż MIUI8.

Jeśli chcesz MIUI9 to zainstaluj wersję dev 7.9.22, dostępną pod tym samym adresem.

A w ogóle to przejdź na "EU" :-)

1 minutę temu, latet napisał:

Nie, najnowsza wersja linii Global kanału "stable" to 8.5.3.0 i możesz ją pobrać stąd: http://en.miui.com/download-299.html

CZy do tej wersji muszę mieć odblokowanego bootloadera czy coś?? Jak rozumiem wystarczy to pobrać na telefon i zainstalować z zipa?

Cały czas mam u siebie MIUI 8.1.2.0 | stable, kiedy będzie aktualizacja z OTA czy ręcznie ją muszę zrobić przez zip?

Edited by Nestor

23 godziny temu, Nestor napisał:

kiedy będzie aktualizacja z OTA czy ręcznie ją muszę zrobić przez zip?

Jeśli nie chcesz czekać to bez problemu możesz sobie pobrać zip i z niego zainstalować update.

Dzięki, a czy sam poziom poprawek bezpieczeństwa można jakoś aktualizować? Bo wgrałem wczoraj MIUI Global 8.5.3.0 (stable) ale poprawki są z 2017.07.01 :(

Guest
This topic is now closed to further replies.