Skocz do zawartości

Sklep Play "Oczekuję na wifi"


lukis2

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, wtbn napisał:

Zdaje się że po zabiegu trzeba jeszcze szybko wyłączyć automatyczne aktualizacje...

Tak, wyczyśćcie dane i cache, odinstalujcie aktualizacje i szybko wejdźcie w ustawienai sklepu play i odznaczcie automatyczne aktualizacje. Rozwiązanie tymczasowe, ale działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, wtbn napisał:

Po co wy piszecie przez cały tydzień że macie to samo? Będzie poprawka to będzie naprawione

Pytanie raczej po co ty to piszesz i dlaczego xiaomi od 2 update nie potrafi sobie poradzic z fundamentalna funkcja androida

Jesli nie chcesz dyskutowac to wystarczy tu nie pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wyzwolenia napisał:

Pytanie raczej po co ty to piszesz i dlaczego xiaomi od 2 update nie potrafi sobie poradzic z fundamentalna funkcja androida

Jesli nie chcesz dyskutowac to wystarczy tu nie pisac

To nie jest tak że xiaomi nie może sobie od 2 update poradzić, tylko problem wystąpił w związku z updatem sklepu play który był przecież w ubiegłym tygodniu, co Ty gadasz za głupoty. Pewnie przy najbliższym update romu to ogarną - w momencie jak nie ma żadnych poprawek, pisanie codziennie "dalej nie działa" jest dość głupie. Jako że to jest problem raczej tylko z miui, to nie ma sie co spodziewać że google go naprawi aktualizacją playa - trzeba poczekać na nowy rom i tyle.

Edytowane przez wtbn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wtbn napisał:

To nie jest tak że xiaomi nie może sobie od 2 update poradzić, tylko problem wystąpił w związku z updatem sklepu play który był przecież w ubiegłym tygodniu, co Ty gadasz za głupoty. Pewnie przy najbliższym update romu to ogarną - w momencie jak nie ma żadnych poprawek, pisanie codziennie "dalej nie działa" jest dość głupie. Jako że to jest problem raczej tylko z miui, to nie ma sie co spodziewać że google go naprawi aktualizacją playa - trzeba poczekać na nowy rom i tyle.

Glupoty totalne piszesz. Problem byl juz na poczatku tamtego tygodnia i w update tego nie naprawili no i tylko xaiomi ma ten problem wiec nie wydziwiaj i nie pisz tak totalnych glupot jak nie wiesz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Zeork napisał:

A tego to ja nie wiem kto skopał, bo ja nie mam takiego problemu na 2 telefonach. Więc ciężko mi ocenić czyja to wina i czemu jedni mają ten problem inni nie :-) moze wina leży po stronie google i xiaomi :-) .

 

Pytam bo cytowales moj post. Jesli tylko na MI5 nie dziala to chyba tylko po Xiaomi. 

Szczegolnei ze przyoszczedzil on na certyfikacji swoich urzadzen to teraz musimy sie z tym z nimi bujać :( https://www.tabletowo.pl/2017/02/06/gms-smartfony-bez-certyfikatu-google/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na stałe pomogło odinstalowanie aktualizacji i usunięcie danych sklepu, usług i frameworku google oraz usunięcie konta google. Zaskoczyło dopiero za czwartym razem. Aplikacje i aktualizacje instalują się normalnie z nowej wersji sklepu normalnie. Metoda z en.miui.com.

Edytowane przez Kios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2017 o 11:47, wyzwolenia napisał:

no i to znacz ze skopal cos xaiomi a nie google :P

To znaczy, że gdzieś ktoś coś skopał, co i kto, tego nie wiemy i się nie dowiemy pewnie tak szybko. U mnie pobieranie z GP działało bez zarzutu, do dziś do 18, żadnej aktu, nic się nie zmieniło, nagle apka zaczęła co pobieranie wywalać info, że plik jest za duży i wymaga wifi i nawet odznaczenie tego nic nie daje. Temat zamykam, bo nie ma sensu czytać po raz 30 "mi nie działa", macie podane tymczasowe rozwiązanie, jeżeli ktoś znajdzie lepsze, to niech zreportuje post i napisze, że znalazł, a otworzę, teraz to sensu nie ma...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...