Skocz do zawartości

Redmi 4X


don_kamillo

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem niedawno Xiaomi zaprezentowało swój nowy model z rodziny Redmi, oznaczony tym razem (bo są już 4A, 4 i 4 Pro) symbolem 4X, o czym informowałem na portalu. Dziś trafia do sprzedaży.

1488851591453049495.png

Główne zalety nowego Redmi 4X, to:

  • ekran o wielkości 5 cali, o rozdzielczości 720*1280 pikseli
  • 8-rdzeniowy procesor Qualcomm 435, 1,4 GHz
  • aparat 13 mpx (tylny) oraz 5 mpx (przedni)
  • bluetooth 4.2
  • ekran 2,5D
  • czytnik linii papilarnych
  • dwie wersje: 2/16 oraz 3/64
  • bateria 4100 mAh
  • grafika Adreno 505
  • metalowa obudowa
  • szybkie ładowanie

Jest to zatem delikatny (bardzo delikatny) update wersji podstawowej - Redmi 4 (głównie za sprawą modułu Bluetooth i nowszego procesora). Na pewno zdecydowanie lepiej, niż Redmi 4A (ale to zdecydowanie najbardziej budżetowy telefon).

Telefon ma być dostępny w Polsce, ale już teraz trafia do sprzedaży w sklepie GearBest.com (link typu REF wraz z kodem zniżkowym: ARedmi4X).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, galakty napisał:

Chociażby RN3 Pro czy R4 Pro, za 140-150$... 

No ale to jest wlasnie slabsza wersja r4p, wiec to takie troche na sile doplac do r4p.

Ten telefon to jest dobra alternatywa dla redmi 4a i redmi 4, od tego pierwszego ma lepszy proc i baterie, od drugiego nowszy procek i dostepny global.
Roznica cenowa w chinach to okolo 15$ zaleznie od koloru.

Mocno gdybajac stawiam na cene 750-800zl w Polsce, w momencie w ktorym redmi 4a kosztuje 600zl oficjalnie. 
A news taki srednio aktualny...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem córce wczoraj. Deko przepłaciłem widzę, ale za jakiś miesiąc dam znać, jak się sprawuje ;) W konfrontacji z mi4c (mam trzy mi4c, jeden na ostatnim wydaniu miui na andku 5, drugi na najnowszym wydaniu andka 7 i trzeci na rr na andku 7.1.1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis doszedl do mnie 4x.

bootloader odblokowany:

C:\>fastboot oem device-info
...
(bootloader)    Device tampered: false
(bootloader)    Device unlocked: true
(bootloader)    Device critical unlocked: true
(bootloader)    Charger screen enabled: true
(bootloader)    Display panel:
OKAY [  0.022s]
finished. total time: 0.024s

a w srodku takie cos:

redmi4x.png

Edytowane przez rezmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by oznaczało, że masz wersję Global 4X z Vietnamu z band 20. Tylko no... odblokowany to znaczy, że fake a sam bootloader scrackowany. Nie wgrasz na to naszego romu. Co więcej telefon albo się wyłączy albo zrobi boot do fastboota i tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy mozna "reklamowac", wiec jak chcesz nazwe firmy to napisz pm. kupilem w wawie od reki, ale sprzedaja tez przez strone / allegro. firma wyglada OK. widzialem, ze mieli duzy stock roznych modeli xiaomi. z rabatem miui polska zaplacilem 620 (czarny 2/16, bez b20, 12m gwarancji). z ali mnie wyszedl 520, ssm bez vat dostawa 2 tygodnie, 12m gwarancji w chinach. od kiedy nie ma juz ssm nie oplaca mi sie brac dhl (pewny vat i duza szansa na koszt obslugi). poczta z dostawa >miesiac i loteria vatowa na wer nie jest dla mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...