Sign in to follow this  
elhupacabra

SMARTTEL_PL

Recommended Posts

Zapytałem sklep o gwarancję, dostałem taką odpowiedź.

Quote

 

gwarancja jest 2 letnia realizowana w Polsce. W praktyce wygląda to tak, że w przypadku problemów z telefonem odsyła Pan go do nas, a następny my przekazujemy go do jednego z naszych pewnych i sprawdzonych serwisów, przykładowo jest to MiCenter we Wrocławiu. Pod poniższym linkiem może Pan sprawdzić szczegółowe warunki gwarancji. 
 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby 7 miesięcy, ale 100% pozytywów i ceny przystępne + 2 lata gwarancji jednak jest.
Sam się zastanawiam nad Xiaomi Redmi 4X.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest dobot

Hej, ktoś kupował xiaomi od tego sprzedawcy lub reklamował?

Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

We wrześniu kupiłem u niego Mi5s plus. Telefon przyszedł następnego dnia od zamówienia kurierem UPS - przesyłka gratis. W zestawie poza telefonem były: ładowarka, przejściówka, szkło hartowane, 2 etui na plecki, paragon (na życzenie faktura VAT 23 %) oraz karta gwarancyjna. Kontakt ze sprzedawcą bardzo sprawny. 

Telefon z oryginalnym, najnowszym Globalem. Z tego co widziałem, sprzedawca na życzenie i za dopłatą wgrywa też xiaomi.eu.

Reasumując, sam zakup oceniam wysoko, obsługa transakcji jak najbardziej profesjonalna. Z usług serwisu póki co nie korzystałem, więc w tym zakresie się nie wypowiadam.

Edited by RRR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z klientów tego sklepu wysłał w zgłoszeniu coś takiego:

Cytat

Witam.

W październiku 2017 roku kupiłem Xiaomi 4x. Od samego początku miałem problem z połączeniami telefonicznymi (przerywa połączenia, brak zasięgu, zakłócenia) jak i z dostępnością do internetowych transmisji danych. Zgłosiłem problem do sprzedawcy. Telefon dwukrotnie był w naprawie gwarancyjnej. Wg. sprzedawcy pierwsza naprawa polegała na wgraniu nowego oprogramowania, natomiast druga naprawa polegała na kontroli działania. Telefon w dalszym ciągu nie działa prawidłowo. Na kolejne moje uwagi sprzedawca SMARTTEL.PL przestał odpowiadać.  Obecnie jestem pozostawiony z niesprawnym telefonem. Sprzedawca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Proszę zwrócić uwagę na czas dostawy towaru jest to w pewnym sensie wskazówka z jakiego miejsca mogą pochodzić telefony kupowane u w/w sprzedawcy. Niestety ja popełniłem błąd i nie zwróciłem na to uwagi teraz są tego efekty.

Jego nick na forum @mmair172. Jeżeli sprzedawca się kiedyś tutaj pojawi, to proszę o PW do tej osoby, nie do mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawia fv 23%, daje 2 lata gwarancji ale bynajmniej Mi 8 6/128 (https://allegro.pl/xiaomi-mi8-6-128-gb-czarny-black-dual-sim-nfc-i7555245567.html)

wysyła z Chin. Ma 7 dni na wysyłkę. I potem pewnie drugie tyle na dostarczenie. A potem pewnie zwala na firmę przewozową że to jej wina że ciągle nie ma.

Dam znać więcej jak już przyjdzie koledze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this