bialyikar

Backup motywu, gdzie go szukać?

Recommended Posts

Aplikacja motywy w sekcji "Własne" posiada przycisk "Kopia motywu". Gdzie ta kopia jest zapisywana, nie mogę jej znależć ani na karcie ani w pamięci urządzenia.

• Like 1

ta kopia zapisywana jest w root/data/system/theme, ale z zawartości tego folderu należy odpowiednio stworzyć plik mtz (po pewnych przeróbkach)

Jak już to /root/data/media/0/MIUI/theme, ale nie jest to kopia łatwa do przeniesienia. Chyba, ze przenosisz cały katalog.

ależ używany motyw zapisywany jest właśnie w lokalizacji, którą podałem, a lokalizacja podana przez Zdunex25 nie zawiera backupu motywu, przynajmniej u mnie

Panowie, 

to w efekcie, gdzie jest kopia motywu własnego - tego, który sami skomponowaliśmy sobie z różnych motywów, a który zapisaliśmy w aplikacji Motywy?

Ja chętnie pogrzebię w temacie ;)

Nie prościej skorzystać z opcji, która jest już w systemie? Wystarczy ustawić zapis na kartę SD w motywach. Jeśli zrobimy kopię swojego motywu zapisze się ona do ukrytego folderu na karcie pamięci i można wtedy przywracać motywy nawet po reinstalacji systemu:

"karta sd/MIUI/theme/.data/"

IMG_20170925_114130.pngScreenshot_2017-09-25-11-30-05-780_com.android.thememanager.png

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.