Skocz do zawartości

Nagrywanie filmów 4K (UHD) w Redmi Pro


basket4rap

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do kupna Redmi Pro, jednak zastanawiam się czy będzie się dało nim nagrywać też filmy w rozdzielczości UHD. Specyfikacja techniczna, tj. procesor i sensory na to pozwalają, tak samo jak w Redmi Note 3 Pro. I właśnie w Redmi Note 3 Pro da się nagrywać klipy 4k jednak przez aplikację google camera. Niestety nei znalazłem informacji czy w Redmi Pro też jest opcja nagrywania w 4k korzystając z niedomyślnej aplikacja aparatu.

Jest ktoś w stanie zweryfikować te informacje?

Z góry wielki dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XiaoRén napisał:

W redmi pro nie można nagrywać w 4k, przynajmniej przez stockową apkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To już wiadomo, ta jak w Redmi Note 3 Pro, co też napisałem, tylko że w Note 3 Pro da się nagrywać filmy 4k przez niestockową apkę np. Google Camera, i pytanie jest czy w Redmi Pro również tak się da. Np. przez opencamera czy też właśnie googlecamera lub jakąś jeszcze inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, XiaoRén napisał:

Szczerze to trochę nie rozumiem nagrywania w 4k... Idzie to tak naprawdę odtworzyć tylko na nowym telewizorze, ale mimo że kosmiczna rozdzielczość, to co z tego, skoro jakość nagrania z telefonu jest nienajlepsza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dość dobrym tv lub dobrym monitorze 4k + komputer z obecnej średniej półki spokojnie daje radę z tego typu materiałem, natomiast już taki Galaxy Note 4, którego można już dostać w okolicach 900 zł w dobrym stanie, nagrywa filmiki 4k w dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...