Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi do ok. 1000zł


tomekw100

Pytanie

Po prawie dwóch latach moja mi3 niedługo pójdzie w kąt. Budżet jaki mam na nowy telefon to 1000 zł. Moje typy to redmi note 3 pro i note 4X, jeśli macie jakieś inne propozycje to napiszcie.Zależy mi na dobrej baterii, wydajności, która pozwoli na pracę przez dwa lata.Nie gram dużo, aczkolwiek słucham ogromną ilość muzyki, przeglądam internet na telefonie, ogólnie zastosowania typowe dla ucznia.

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
15 godzin temu, tomekw100 napisał:

 

Po prawie dwóch latach moja mi3 niedługo pójdzie w kąt. Budżet jaki mam na nowy telefon to 1000 zł. Moje typy to redmi note 3 pro i note 4X, jeśli macie jakieś inne propozycje to napiszcie.Zależy mi na dobrej baterii, wydajności, która pozwoli na pracę przez dwa lata.Nie gram dużo, aczkolwiek słucham ogromną ilość muzyki, przeglądam internet na telefonie, ogólnie zastosowania typowe dla ucznia.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

Na twoim miejscu rozwazalbym tylko note 4x z tych dwoch. Redmi note 3pro jest juz od kilku miesiecy nieprodukowany, oraz ciezko go znalezc w chinach do kupna. Bo jak rozumiem zakupy w chinach?
Jest tam slot na karte SD wiec muzyka powinna sie zmiescic. Jesli mozesz troche poczekac, to moze warto by sie zastanowic nad tym telefonem w wersji 4/64GB kraza plotki ze niedlugo ma takowa wersja sie pojawic. 
Jesli zle strzelilem i chcesz kupic w Polsce, to niestety w tym budzecie zostaje tylko rn3p, bo rn4x jeszcze nie wyszedl oficjalnie, a strzelam ze bedzie kosztowal grubo ponad 1000zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie ma już u Goldwaya wysyłki bez VAT więc bieda.
U ETERNAL​ team jest za ok920 zł z wysyłką DHL, raczej VAT od deklaracji na paczce więc wyjdzie ok 1000

Redmi PRO by TT



No to i tak nieźle. Generalnie żonie myślę o wymianie z mi4 i chyba mi5 będzie następny. Tylko raczej 3/64.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, tpawel napisał:

Goldway był dobry bo miał wysyłkę bez VAT, teraz brałem u et redmi note 4x, kontakt świetny. Telefon w transporcie,więc reszty nie wiem

 

Redmi PRO by TT

 

 

 

 

Daj znać jak przyjdzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

VAT w Polsce jest 23% chyba że czegoś nie wiem. Do tego musisz wysłać dokumenty kupna i na podstawie tego naliczony jest VAT. Chyba że się mylę. A opłata dodatkowa to opłata dodatkowa wyznaczona przez firmę kurierską i tyle.

 

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To czy trzeba wysyłać dokumenty to chyba loteria. Zauważyłem, że tu większość osób twierdzi, że DHL nalicza vat na podstawie zaniżonej deklaracji na paczce.

Sam miałem taki przypadek z RN3 Pro z IBG, zadeklarowane na paczce było 70$ i DHL od tego naliczył mi te 23% i wyszło jakieś 70zł.
Ale nie traktowałbym tego jako pewniak. Jeślibym miał pewność, sam bym  zamówił Mi5 od ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
To czy trzeba wysyłać dokumenty to chyba loteria. Zauważyłem, że tu większość osób twierdzi, że DHL nalicza vat na podstawie zaniżonej deklaracji na paczce.
Sam miałem taki przypadek z RN3 Pro z IBG, zadeklarowane na paczce było 70$ i DHL od tego naliczył mi te 23% i wyszło jakieś 70zł.
Ale nie traktowałbym tego jako pewniak. Jeślibym miał pewność, sam bym  zamówił Mi5 od ET.

W większości przypadków firmy kurierskie naliczają VAT od deklaracji na paczce, ale nie jest to pewniak. VAT jest 23% i trzeba się z nim liczyc

Redmi PRO by TT

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, MD13 napisał:

VAT w Polsce jest 23% chyba że czegoś nie wiem. Do tego musisz wysłać dokumenty kupna i na podstawie tego naliczony jest VAT. Chyba że się mylę. A opłata dodatkowa to opłata dodatkowa wyznaczona przez firmę kurierską i tyle.

 

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

opłata dodatkowa to opłata dodatkowa, a kto umarł ten nie żyje 

Wiemy co to VAT. Wytłumacz proszę co to za dodatkowa opłata którą kurier może dobić oprócz vatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
32 minuty temu, tpawel napisał:

Opłata za odprawę, poczta też bierze

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Player Xduoo X3 za 70$  z Gearbest, Vatu ok 66zł + opłaty dodatkowe ok 30 zł ( Obsługa celna, wysłanie zawiadomienia, opłata za pobranie przez listonosza opłaty Vatu, nadanie przesyłki z urzędu)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...