Skocz do zawartości

Telefon podczas uruchamiania zatrzymał się na logu MI


Krystian4465

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Krystian4465 napisał:

Witam!

Zrobiłem przez TWRP wipe i factory reset, następnie reboot i kaput. Zawiesił się na tym logu i ma włączone fastboot. Nie mogę się połączyć z komputerem. Jakieś pomysły?

wysłałem ci info na pr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
52 minuty temu, zielarz23 napisał:

Niby mam zainstalowane TWRP a Rom wiem skad pobrac 

To gdzie kupiłeś telefon? Wejdź w ustawienia, informacje o telefonie i napisz wersję MIUI (a najlepiej zrób screena).

W najgorszym wypadku w TWRP możesz zrobić wipe (cache, data, dalvik), ale wtedy stracisz SMSy, kontakty, ustawienia etc.

 

EDIT: No jasne, przecież screena nie zrobisz, skoro Ci się nie uruchamia. Wersji też nie napiszesz.

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu od telefonu pisze global version czy to oznacza ze mam global rom ?

 

 

3 minuty temu, don_kamillo napisał:

Skoro w euro, to TWRP raczej nie masz, chyba, że sam coś wgrywałeś. Wgrywałeś Xiaomi.eu, czy masz Global ROM?

To są kluczowe pytania ;) 

Na opakowaniu od telefonu pisze global version czy to oznacza ze mam global rom ?

Edytowane przez zielarz23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zielarz23 napisał:

Na opakowaniu od telefonu pisze global version czy to oznacza ze mam global rom ?

 

 

Skoro tak jest napisane na opakowaniu, a Ty nic nie grzebałeś, to zapewne masz Globala. Możesz wrzucić tu fotkę recovery? W sensie uruchom to recovery, które masz i zrób zdjęcie. 

Masz coś takiego?

xiaomi-redmi-4a.jpg

 

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, don_kamillo napisał:

Skoro tak jest napisane na opakowaniu, a Ty nic nie grzebałeś, to zapewne masz Globala. Możesz wrzucić tu fotkę recovery? W sensie uruchom to recovery, które masz i zrób zdjęcie. 

 

otoz kiedy chce uruchomic telefon w trybie recovery dalej mam taki ekran

 

PIXECT-20170703145459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka. Teoretycznie tu jest poradnik, jak zrobić unbrick, ale:

1. Wymagane jest wejście w tryb recovery

2. Możliwe, że nie masz już trybu EDL

3. Nie wiem co i jak, bo nigdy nie miałem Globala.

Najlepiej będzie chyba się kontaktować:

1. Albo z Acidem

2. Albo iść do Euro i oddać na gwarancję (w stylu "system się aktualizował i się powiesił").

No chyba, że jeszcze ktoś ma pomysł na przywrócenie go do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi jeszcze powiedziec co to Acid u jak sie z nim skontaktowac
 

Acid to administrator. Ma serwis telefonów Xiaomi.


Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Mozesz mi jeszcze powiedziec co to Acid u jak sie z nim skontaktowac
 

Acid to administrator. Ma serwis telefonów Xiaomi.


Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, KarkowY napisał:

Miałem system MIUI Polska i zablokowałem bootloader.

Genialny pomysł, ale teraz to chyba jedynie w EDL (download) możesz coś zrobić Miflashem i globalem fastboot, ale jak w to go wprowadzić to nie wiem. Możliwe że tylko zwarcie test pointów po rozebraniu telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FromWP napisał:

Genialny pomysł, ale teraz to chyba jedynie w EDL (download) możesz coś zrobić Miflashem i globalem fastboot, ale jak w to go wprowadzić to nie wiem. Możliwe że tylko zwarcie test pointów po rozebraniu telefonu.

A czy podlega to gwarancji? Telefon kupiłem w Saturnie. Jeśli nie, to ile może kosztować naprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KarkowY napisał:

A czy podlega to gwarancji? Telefon kupiłem w Saturnie. Jeśli nie, to ile może kosztować naprawa?

Raczej wątpię. Można udawać że samo się tak zrobiło. Wgranie romu eu nie skutkuje utratą gwarancji, ale nieumiejętne już tak. Co do ceny to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, FromWP napisał:

Raczej wątpię. Można udawać że samo się tak zrobiło. Wgranie romu eu nie skutkuje utratą gwarancji, ale nieumiejętne już tak. Co do ceny to nie mam pojęcia.

Ale ogólnie telefon da się naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.03.2017 o 00:28, Krystian4465 napisał:

Poradziłem sobie. Zgrywamy na SD xiaomi.eu, przyciskamy jednocześniej vol + vol - power i flashujemy rom. Przypadkowo usunąłem softa z tel i dlatego tak się zadziało.

a robiłeś jakiś folder na karcie pamięci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam spotkała mnie dość dziwna sytuacja z moim Xiaomi Redmi 4A. 
Gdy wróciłem do domu mój telefon zaczął się wyłączać i włączać kilka razy po czym pokazywało mi logo MI i tak się ciągle resetowało. Po kilku razach włączyłem Fastboot (bynajmniej tak pisało) po czym telefon się włączył normalnie ale powróciły mi usunięte przez mnie aplikacje (klawiatura, muzyka i jakaś jeszcze apk) Chwilę pochodził i znowu to samo... 
Działam na MIUI 8 

Edytowane przez vvvzc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zablokowany bootloader, tak?

Ciężko trochę, można by sprawdzić czy instalacja innej wersji przez miflash wyeliminowałaby ten problem, jeśli nie - to coś musiało się spieprzyć w hardware, ale to byłby pierwszy taki przypadek chyba w 4A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...