Skocz do zawartości

Mi Band 2 flash firmware opaski a bateria


vrln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy wymuszenie wgrania firmware może mi pomóc na bardzo krótko trzymającą baterię? Nie mam włączonych żadnych powiadomień, pomiaru pulsu, itp... Bateria w opasce trzyma maksymalnie 3-4 dni...

 

Skąd pobrać firmware dla opaski i czym to wgrać?

 

___

Wysłane z paletki...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 1.0.1.39. Bateria trzymała maksymalnie 4 dni. Wyciągnąłem fw z apki. Wgrałem 1.0.0.5x i zaraz po tym znowu 1.0.1.39. Nagle problem z baterią przestał istnieć. Drugi dzień na chodzie - 95% baterii.

___
Wysłane z paletki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vrln napisał:

Taki sam soft jest w apce że sklepu. Taki też wyciągnąłem ręcznie z tej apki i wgrałem.

Tak to najnowsze firmware. Widać coś ci sie zawiesiło w Mibandzie i operacja z ponownym wgraniem fw pomogła w prawidłowej pracy baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrywałem przez Gadgetbridge. Żadnego problemu z tym nie było. Tylko trzeba odłączyć opaskę z Mi Fit i połączyć z Gadgetbridge na czas wgrywania fw. Potem można wrócić do Mi Fit. Jeszcze podobno da się przez Notify & coś tam for Mi Fit, ale tam nie próbowałem.

___
Wysłane z paletki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, mam od 4 dni mi banda 2 w wersji global. Od samego początku mam problem z pamięcią. Po sparowaniu banda z telefonem 2 razy pod rząd zaktualizował się firmware opaski. Po naładowaniu do 100% opaski przed snem rano zdziwiłem się stanem baterii- tylko 70 %. Następnie wciągu dnia bateria spadła do 22%. Nie miałem włączonego pulsometra. Dziś Wieczorem znów muszę naładować opaskę po dwóch dniach. 

Na forum ktoś napisał że miał podobny problem i wyciągnął fw z aplikacji i jeszcze raz wgrał. Prosiłbym o pomoc jak to zrobić. 

Dzięki z góry za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...