Skocz do zawartości

Mi5 Czarny


jurek05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Orientuje sie ktos moze gdzie we Wroclawiu od reki dostane Mi 5 3gb/64gb w kolorze czarnym? Albo ewentualnie jakis sklep godny polecenia, gdzie od reki dostane w.w model(jesli nie czarny, to bialy bo GOLD odpada ;) )?

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Edytowane przez jurek05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jurek05 napisał:

Witam wszystkich!

Orientuje sie ktos moze gdzie we Wroclawiu od reki dostane Mi 5 3gb/64gb w kolorze czarnym? Albo ewentualnie jakis sklep godny polecenia, gdzie od reki dostane w.w model(jesli nie czarny, to bialy bo GOLD odpada ;) )?

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Allegro twoim przyjacielem, tyle ze dostac czarny mi5 bedzie ciezko, bo od kilku miesiecy nie da sie go kupic w chinach. A we wroclawiu i to od reki to raczej tylko od biznesmenow zamawiajacych na handel wlasnie w chinach.
W oficjalnej dystrybucji to mozze x-kom cos bedzie mial, ewentualnie jakies emarkety, tyle ze cena bedzie zabojcza.

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 21:16, jurek05 napisał:

Witam wszystkich!

Orientuje sie ktos moze gdzie we Wroclawiu od reki dostane Mi 5 3gb/64gb w kolorze czarnym? Albo ewentualnie jakis sklep godny polecenia, gdzie od reki dostane w.w model(jesli nie czarny, to bialy bo GOLD odpada ;) )?

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Zobacz w biedronce, ostatnio widziałem jeszcze kilka sztuk... a poza to ibg (setki tematów było na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...