Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostanio dałem mojej mamie Redmiacza 1. Nigdy nic się z nim nie działo, do wczoraj. Kiedy mama odłożyła telefon na swoje miejsce i wygasiła klawiszem power- telefon samoczynnie się zrestartował. Prawidłowo już się nie uruchomił, widziałem tylko powtarzające się animacje. Postanowiłem, że pobiorę nowy Rom dla tego modelu. Przeflashowałem go w twrp, odpalił, a po bardzo długim włączaniu w końcu ujrzałem pulpit. Niestety długo się nie cieszyłem, bo po 2 minutach wywaliło masę błędów typu panel sterowania "przestał działać", "pulpit nie reaguje", "kontakty przestały działać" i znowu telefon się zrestartował i bootloop. Wgrałem już kolejne 3 romy, ale teraz od razu jest bootloop i nic więcej... Nie wiem już co mam robić, a jestem laikiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano postanowiłem, że jeszcze raz przeflashuje. No i poszło, z tym że na okienku wybierania języka znowu wywaliło masę bugów... Mimo to póki co tel działa, ale boję się, że jak wsadze karte Sim i przekopiuje kontakty, to znowu będzie crash i wpadnie w bootloopa. A może spróbować z tym poradnikiem ??? Wczoraj coś próbowałem, ale nie chciał zainstalować sterowników

 

IMG_20170325_115620.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...