Skocz do zawartości

Xiaomi redmi 4X


Vad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako,że za kilka dni będzie można kupić ten telefon na ali w rozsądnej cenie,chciałem się dowiedzieć czym on różnie się od redmi 4?

Czy można wgrać do niego miui polska?Wersja miui global 8.2 stable 8.2.0.2(MAMMIEA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem to jest on przeznaczony typowo na rynek europejski  + ma częstotliwosc LTE odblokowaną jedną w Polsce która teraz w 4ce jest zablokowana.
(z tego co czytałem). Jak źle napisałem coś to prosze speców o poprawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vad napisał:

Witam.

Jako,że za kilka dni będzie można kupić ten telefon na ali w rozsądnej cenie,chciałem się dowiedzieć czym on różnie się od redmi 4?

Czy można wgrać do niego miui polska?Wersja miui global 8.2 stable 8.2.0.2(MAMMIEA)

Znasz taką stronę jak google czy nie za bardzo? Na stronie miuipolska.pl też masz newsa o tym modelu.

Edytowane przez rogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vad napisał:

*Rogi super odpowiedź,dzięki.Jak zwykle niektóre osoby są bardzo pomocne.Zamiast pisać takie pierdoły i tracić czas mogłeś napisać,jak wiesz,a jak nie to się nie odzywać.

Czyli nie znasz takiej strony. W sumie to z chorych ludzi nie można się śmiać, proszę: https://www.kimovil.com/en/compare/xiaomi-redmi-4,xiaomi-redmi-4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem to jest on przeznaczony typowo na rynek europejski  + ma częstotliwosc LTE odblokowaną jedną w Polsce która teraz w 4ce jest zablokowana.
(z tego co czytałem). Jak źle napisałem coś to prosze speców o poprawienie.

Stop! :)
4x jest normalnie wersja china bez LTE800 i dopiero zaczyna się gdzieniegdzie pojawiać global Version z lte800, ale nigdzie nie widziałem jeszcze 2/16 tylko same 3/32 za ....160$

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2017 o 21:29, Vad napisał:

Dzięki,specyfikację już znalazłem.

A o moje zdrowie nie musisz się martwić.Ale dziękuję!

A jak wiesz to jeszcze napisz co z instalacją misji polska.Czy wszystko przebiega bezproblemowo?

A co to znaczy bezproblemowo? Przecież soft jest oficjalnie dostępny na głównej stronie miuipolska.

XiaoRen: zamykam, jest już wątek do r4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...