Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] [Zamienię] OnePlusX Ceramic na Mi5/5S


vonski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie: zamienię swojego OnePlus X w wersji Ceramic na Xiaomi Mi5, ewentualnie Mi5S.

Mojego OPX kupiłem na oficjalnej stronie producenta, w listopadzie 2015r. Telefon używany intensywnie przez ok. pół roku, potem głównie leżał w szufladzie. Technicznie wszystko w 100% sprawne.

Wizualnie stan 9/10: na ekranie fabryczna folia od nowości, którą już należałoby wymienić. Tył ceramiczny, ale 2 rysy złapał (nie głębokie i widoczne tylko po dokładnym wypolerowaniu telefonu). Kilka rysek na aluminiowej ramce, która niestety łatwo się rysuje.

Obecnie na pokładzie ostatni CM w wersji 13.

W zestawie cały komplet: pudełko, oryginalna ładowarka z kablem USB, kluczyk do szufladki SIM, oryginalne silikonowe etui, potwierdzenie zamówienia z dnia 10 listopada 2015 będące podstawą do 2 letniej gwarancji door-to-door. Gratis dorzucam nową, czarną, matową folie dbrand na tył (wartość z wysyłką 15$).

 

Interesuje mnie Mi5 lub Mi5S, nowe lub używane, koniecznie w bardzo dobrym stanie. Jestem otwarty na każdą wersję. Nie przywiązuję większej wagi do gwarancji, o ile telefon jest sprawny. Ewentualne dopłaty do dogadania.

Wymiana raczej tylko osobiście, na Śląsku. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem OPX, to też do dogadania.

Kontakt proszę na PW. Dla chętnych zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...