ZduneX25

MIUI 7.3.23

Recommended Posts

25 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

Dobra podmieniłem ikony sobie ale dalej narożniki są białe mimo tego, że grafika ma całe tło, a nie przycięte na kształt ikony.

Podejrzewam chyba dlaczego tak jest, dam znać jak sprawdzę.

Z tymi ikonami coś jest namieszane w tej wersji. Przykładowo, jeśli dla ikon zastosuje motyw My Paper, wszystkie mi przerysowywało na takie niebieskie z motywu. W tej chwili robi tak tylko z ikonami apek systemowych, reszta ma cały czas te same ikony.

Screenshot_2017-03-24-18-24-53-680_com_miui_home.thumb.png.8f6e605a664615e832dd8e20b0dd881a.png

2 godziny temu, Nezumi napisał:

Pokazuje w widełkach, które sobie ustawiłeś, przynajmniej u mnie. Mam ustawione od 10 do 9 next miesiąca i tak mi pokazuje zużycie.

No ja też tak właśnie myślałem. A tu niestety 1-go zeruje mi licznik narastająco.

Tzn ile mi zostało to pokazuje ok.

Ale miesiąc pokazuje kalendarzowy a nie mój okres.

W tej wersji chyba w ogóle motywy są rozwalone, przynajmniej u mnie.

Nie moge zmienić tapety ekranu blokady, nawet włączenie dziennych tapet blokady nie zmiania tapety. Caly czas jest domyśłna: Download-MIUI-7-official-stock-wallaper-

Przy próbie zmiany, pisze że zmieniono a nadal jest taka sama.

oki. Czekam z niecierpliwością

Na szybko: podłączyłem Bluedio T3, włączyłem muzykę i BT na starcie 20%...
Na szczęście bateria trzyma jak w 7.3.9, podobnie dobrze działa zarządzanie RAM. Diody nie potwierdzę - mam póki co 45 procent aku

使用Tapatalk我MI注LTE发送

• Like 1

Na bt u mnie wszystko działa ok i nie baterii ciągnie tyle co na 7.3.9

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, RegimeOfTerror napisał:

Dobra podmieniłem ikony sobie ale dalej narożniki są białe mimo tego, że grafika ma całe tło, a nie przycięte na kształt ikony.

U mnie wszystkie ikony po wypełnieniu przezroczystości kolorem, a nawet czarnym wyglądają poprawnie.

46 minut temu, Kios napisał:

U mnie wszystkie ikony po wypełnieniu przezroczystości kolorem, a nawet czarnym wyglądają poprawnie.

Po zastosowaniu jeszcze raz ikon jest lepiej, musiałem coś sknocić przy kopiowaniu, ale i tak nie jest do końca idealnie, 1px(nie wiem, ale mało) białego dalej jest. No ale milion razy lepiej jak wcześniej.

IMG_20170324_210626.thumb.jpg.83bc5ee43248bf1a5c9f3bbbcc8a7633.jpgIMG_20170324_210606.thumb.jpg.7bdf0587cc6942c0f405e2d4c8ff3fa7.jpg(zmieniłem na ciemną tapetę, lepiej widać)

Tak to na Mi4 wszystko ok, GPS śmiga. Też mi się zdaje, że mniej prądu żre na nawigacji jak na poprzedniej wersji.

Edited by RegimeOfTerror

hmm zaktualizowałem i nie wiem dlaczego mi pokazuje, że jestem w bydgoszczy (pogoda) oraz w mapach, 1 pomorska brygada logistyczna xD

A jestem w Drawsku Pomorskim...

Od wersji 7.3.16 nie chce mi się instalować nowy ROM. Nie uruchamia się TRW tylko następuje restart androida. Proszę o wskazówki co może być przyczyną i jak rozwiązać problem

Edited by puder

6 minut temu, puder napisał:

Od wersji 7.3.16 nie chce mi się instalować nowy ROM. Nie uruchamia się TRW tylko następuje restart androida. Proszę o wskazówki co może być przyczyną i jak rozwiązać problem

Przyczyną mogą być błędy powodujące że telefon nie uruchamia się w twrp z updatera. Rozwiązanie jest banalnie proste. Trzeba uruchomić telefon w twrp (trzymając trzy klawisze przy uruchomieniu, vol+, vol- i power) i w twrp wybrać install i plik romu.

Nie można dodać kontaktu na pulpit...
Zarówno poprzez widgey jak i wejście do książki telefonicznej, wybranie danego kontaku i z jego menu dodać do pulpitu...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Wejdź ręcznie w twrp ,zainstaluj /ścieżka ......

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Sorka

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Koledzy czy tylko ja mam problem czy u innych też to występuje? Chodzi mi o chińskie napisy pod datą.Da się to jakoś ustawić żeby wyświetlało chociaż​ po angielsku?de0e6e95b2606b24dae505324c205b2b.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Da się jakoś eliminować tapety blokady ekranu?
Jakieś kategorie czy coś?
To co tu zmienię, w rzeczywistości nic nie daje. Czasami są takie głupie te tapety, że szkoda gadać...

742613ea7605d644ac48462ad1b7bea5.jpg
d1aaeb3f772c2a5d1d5563fd25bf23c9.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro pro przy użyciu Tapatalka

54 minuty temu, Kios napisał:

@RegimeOfTerror dziwne, u mnie przykładowa poprawiona ikona na telefonie i w folderze wygląda tak:

IMG_20170324_214727.thumb.jpg.a88f575aa50e17836046663123a72702.jpg com.myfitnesspal.android.png.1c7b7473a01ce046c5c6e4290cfb9f2b.png

No to u mnie tylko te najciemniejsze (prawie czarne) są takie np. trochę jaśniejsze są ok.

IMG_20170324_224819.jpg

com.maxmpz.audioplayer.png

6 godzin temu, RegimeOfTerror napisał:

Było głosowanie na forum en.miui.com, gawiedź przemówiła.

No tak, tylko po co zmieniaja na amen (w motywie domyslnym)? Nie mozna wprowadzic tego jako opcji? Wyglada to paskudnie na ciemnych motywach...

• Like 1

9 godzin temu, szymam napisał:

Na Mi4c spotify ma czarne :D
Poza tym IKO nie działa. Zaraz załącze log dla @Acid

iko-fc.log

na mi5 dziala i to mimo, że mam roota i lucky patchera 

[mention=6562]danio_96[/mention] masz tam takie coś jak ulubione może skorzystasz z tej opcji
[mention=27628]Szyszonek[/mention] daj im szanse może w kolejnej wersji to poprawią

Problem w tym, że jak dodam to tak naprawdę się nic nie dodaje

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro pro przy użyciu Tapatalka

12 godzin temu, KutanG napisał:

CHANGELOG

Lockscreen, Status Bar, Notification Bar
Optimization - Option for never requiring the Lock screen password (03-21)
Fix - Couldn't connect to the personal hotspot if it was turned on in the Notification shade (03-17)

Home screen
Optimization - Open the Weather app using the weather clock widget (03-21)

Data Usage
New - New Network assistant (03-21)

Fixed Super Mario Run game FC

czemu to nie jest dodawane w changelogu w 1 poscie?

• Like 1

Koledzy czy tylko ja mam problem czy u innych też to występuje? Chodzi mi o chińskie napisy pod datą.Da się to jakoś ustawić żeby wyświetlało chociaż​ po angielsku?de0e6e95b2606b24dae505324c205b2b.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Przytrzymaj palcem na pulpicie lub "uszczypnij", pokaże Ci się po prawo u góry edycja widgeta zegara, wybierz tam inny. Ten akurat ma te polskie znaki i nic z tym nie zrobisz.

Witam, od dłuższego czasu siedzę na systemie oznaczonym nr. 7.2.9 aktualizuje telefon co parę tygodni pomijając te które nie wprowadzają większych zmian, używam telefonu podstawowo jak Kowalski i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów, jednak od wyżej wymienionej wersji podczas uruchamiania telefonu na dole ekranu pokazuje się otwarta czerwona kłódka z napisem "bootloader unlock" czy mogę bez problemu aktualizować do kolejnej wersji? Przepraszam jeśli było to zawarte w jakimś wątku, ale nie śledzę wszystkich po kolei. Telefon Xiaomi Mi5 Pozdrawiam.

Edited by arass

Tak możesz, jest to tylko informacja o statusie bootloadera. W kolejnych wersjach kłódka jest koloru białego. Taka mała zmiana

Guest
This topic is now closed to further replies.