ZduneX25

MIUI 7.3.23

Recommended Posts

4 minuty temu, Immortel napisał:

Biale tlo w ikonach to jest nowosc wlasnie w tej wersji

Bez sensu, to chyba nie było zamierzone?

• Like 1

9 minut temu, maciek04 napisał:

Zaprzeczam. Widżety aplikacji zewnętrznych znikają i tylko ponowną instalacja tych aplikacji rozwiązuje problem, zapewne do restartu telefonu.

Mam wgrany czytnik książek. jest to aplikacja zewnętrzna i jakoś widżet działa bez problemu..

Od poprzedniej aktualizacji różne aplikacje często łapią crash i albo trzeba ileś razy próbować albo zrobić optymalizację systemu w panelu sterowania żeby się uruchomiły. Tera,Z jest trochę lepiej ale problem dalej występuje. Zrobiłemm full wipe, wgrałem system od nowa (nie przywracałem też kopii systemu z chmury) i dalej to samo

Mario też nie działa

Ktoś wie co może być nie tak?

Redmi Note 3 MTK

9 minut temu, szaman15 napisał:

Czy jest możliwość ustawienia żeby przycisk Home otwierał Google Now a nie tą wbudowaną wyszukiwarkę? 

Ustaawienia/Dodatkowe ustawienia/przyciski

• Haha 1

W Redmi 3S mam drenaż baterii. Normalnie bateria trzyma 3 dni, a teraz zeszło 50% w 6 godzin, a leżał na biurku. Zrobiłem restart i nadal drenuje. "Użycie baterii" z Panelu Sterowania pokazuje "System Android 56%".
Telefon, mimo nieużywania, jest ciągle ciepły, a dotąd był zimny, nawet jak przeglądałem dłużej internet.

Przed instalacją wyczyściłem standardowo w TWRP Cache i Cache/Dalvik.

Mam jak zawsze doinstalowane "Dodatki MIUI".

Edited by afro001

11 minut temu, Immortel napisał:

Ustaawienia/Dodatkowe ustawienia/przyciski

Mam tak ustawione ale przy naciśnięciu Home nic się nie wyświetla a ekran zamarza. Trzeba 'odkliknąć' Home i wszystko wraca do normy.

2 godziny temu, Vergiliusz napisał:

Nowy wygląd Monitora Danych

Screenshot_2017-03-24-12-00-10-620_com_miui.securitycenter.thumb.png.8381f442df85d83d2b9519aff7b8b03d.pngScreenshot_2017-03-24-12-00-15-869_com_miui.securitycenter.thumb.png.fde39c4662c047f28c34f0f049fc45e8.png

Mnie w tym monitorze drażni "użycie w tym miesiącu"

Co mnie obchodzi ile zużyłem danych w tym miesiącu skoro mój okres jaki sobie tam ustawiłem jest od 12-go. Powinno pokazywać narastająco zużycie w danym okresie a nie w miesiącu kalendarzowym.

11 minut temu, szaman15 napisał:

Mam tak ustawione ale przy naciśnięciu Home nic się nie wyświetla a ekran zamarza. Trzeba 'odkliknąć' Home i wszystko wraca do normy.

A masz ustawione aplikacje Google jako domyślny asystent (pewnie tak)? Nadales jej odpowiednie uprawnienia i dodales do autostartu?

Czy ktoś ma pomysł co może być powodem żółtego ekranu, w Kenzo z wyświetlaczem Sharp'a?
Na build'zie 7.2.16 wyświetlacz działa normalnie. Po aktualizacji do 7.3.23 wyświetlacz robi się permanentnie żółty. Tak jakby włączył się trym czytania, który jest wyłączony. Manualna konfiguracja kolorów nie pomaga.
Mam ten problem zarówno na po flashowaniu miflash'em dev china oraz na xiaomi.eu 7.3.23

Pozdrawiam

kenzo.png

@sopla4ever sprawdzałeś ten przełącznik od trybu czytania jak go włączysz i wyłączysz czy jest jakaś różnica ??

2 minuty temu, slimdick napisał:

@sopla4ever sprawdzałeś ten przełącznik od trybu czytania jak go włączysz i wyłączysz czy jest jakaś różnica ??

Nie ma różnicy, czy jest włączony, czy wyłączony.

3 minuty temu, Immortel napisał:

wyswietlacz/"kontrast i kolory" ustawione na Naturalne | Automatyczne ?

Na automatycznych wygląda najgorzej (najbardziej intensywny odcień żółtego), na naturalnych wygląda minimalnie lepiej ale wciąż jest żółty.

Kolejny niezły update!

Na Mi5 także jakby ciut więcej wolnego RAMu, a ponadto (ponownie od czasu 6.11.10) zdjęcia w galerii szybciej się ładują do pełnej ostrości...

Jedynie na Nova Launcher widgety niektóre się wysypują po restarcie.

Brawo Wy!

1 godzinę temu, emarcin napisał:

Takie kwiatki też da się znaleźć

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Włącz z powrotem Optymalizacje MIUI.

• Like 1

W Redmi 3S mam drenaż baterii. Normalnie bateria trzyma 3 dni, a teraz zeszło 50% w 6 godzin, a leżał na biurku. Zrobiłem restart i nadal drenuje. "Użycie baterii" z Panelu Sterowania pokazuje "System Android 56%".
Telefon, mimo nieużywania, jest ciągle ciepły, a dotąd był zimny, nawet jak przeglądałem dłużej internet.
Przed instalacją wyczyściłem standardowo w TWRP Cache i Cache/Dalvik.
Mam jak zawsze doinstalowane "Dodatki MIUI".

Potwierdzi to ktos? U mnie system android ok 6%

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

@ArtBa masz root dla tego nie ma tej aplikacji w sklepie.
0c48a3b2f01a1dcc604ea124c8f4ae5d.jpg

Edited by slimdick

Ma Mi4s po aktualizacji widgety zniknęły i nie można ich ponownie ustawić z powodu braku wyboru widgetu z menu. Pomaga odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji ale po ponownym uruchomieniu telefonu widgety ponownie znikają. Ponadto nie działa autostart.

Od czasu wydania androida 7.0 dla Mi4s same problemy. Wracam na 6.12.23 do starego Airdroida.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

• Like 1

[mention=32530]ArtBa[/mention] masz root dla tego nie ma tej aplikacji w sklepie.
0c48a3b2f01a1dcc604ea124c8f4ae5d.jpg

I wszystko jasne. Dzięki

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Nadal się powtarzam z bugiem - górny pasek z godziną, zasiegiem itp staje sie ciemniejszy w YT na full screen czy po odpalniu gry np. Real Reacing jak również samo z siebie po wybudzeniu ekranu. Pełny Wipe w TWRP nie daje rozwiązania.

Mi Max po kilku godzinach pracy ok.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, szymam napisał:

Na Mi4c spotify ma czarne :D
Poza tym IKO nie działa. Zaraz załącze log dla @Acid

iko-fc.log

IKO działa normalnie.

1 godzinę temu, Spili napisał:

Mnie w tym monitorze drażni "użycie w tym miesiącu"

Co mnie obchodzi ile zużyłem danych w tym miesiącu skoro mój okres jaki sobie tam ustawiłem jest od 12-go. Powinno pokazywać narastająco zużycie w danym okresie a nie w miesiącu kalendarzowym.

Pokazuje w widełkach, które sobie ustawiłeś, przynajmniej u mnie. Mam ustawione od 10 do 9 next miesiąca i tak mi pokazuje zużycie.

18 minut temu, Marcin_89 napisał:

Jak z baterią? 

Z puli odpowiedzi, wybierz sobie która najbardziej Ci pasuje:

1. Srak.

2. Świetnie, trzyma już tydzień

3. Jak zwykle

4. Trochę jeszcze za wcześnie na takie pytanie

//Nezu: Normalnie bym to wyczyścił... Ale też mam dość takich pytań więc... mój podpunkt:

5. Wybuchła!

• Like 20

2 godziny temu, kajfasz napisał:

Dzięki, faktycznie. Chociaż mi akurat bardzo się to nie podoba

Było głosowanie na forum en.miui.com, gawiedź przemówiła.

Jeśli komuś tak jak mi przeszkadzają te "generowane" ikony to zdecydowanie polecam te z motywu Holo v8

Poza tym na Redmi 3S po raz kolejny brak jakichkolwiek bugów. Chociaż przed marcowymi update'ami lepiej działało przyznawanie uprawnień. Było trochę rozjechane wizualnie, ale nie było ani razu błędu związanego z nakładką ekranową. Od marca niestety wróciło "stare" menu przyznawania i problem znów się pojawia :(

Screenshot_2017-03-24-16-51-08-686_com.miui.home.jpg

Czy mi się zdaje czy zmieniło się na liście połączeń i te same kontakty są teraz grupowane? Bo wcześniej chyba tego nie było?

kilka godzin na RedMi Note 3 Pro i wszystko śmiga, telefon działa jeszcze szybciej niż przed update a i tak był demonem prędkości!

Bateria super, Ramu nieco więcej wolnego, po za tym zauważalne ciele za ikonami na czarnym tle, fajnie to wygląda

Wysłane z Redmi note 3 pro!

Guest
This topic is now closed to further replies.