Jump to content

MIUI 7.3.23

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

4 minuty temu, Adi663 napisał:

Możesz napisać instrukcje jak to zrobić? Nie wiem co robię źle.

Jak masz twrp jako zip, to to rozpakowujesz, wyciągasz plik twrp.img, czy jak tam on się nazywa, kopiujesz do tel, w twrp install img, wybierasz w polu wyboru partycję recovery i przesuwasz suwak.

3 minuty temu, FromWP napisał:

Jak masz twrp jako zip, to to rozpakowujesz, wyciągasz plik twrp.img, czy jak tam on się nazywa, kopiujesz do tel, w twrp install img, wybierasz w polu wyboru partycję recovery i przesuwasz suwak.

Tak zrobiłem i dalej mam 7.2.9

Czy komuś zdaza się na tej wersji przywieść tel? W taki sposób, że czasem tylko hard reset pomaga? Obojętnie czy jest to akurat w użyciu przeglądarka, wymagająca gra bądź aparat.. Pierwszy raz coś takiego mam - na tym tomie średnio raz dziennie od kilku dni.. 

Edited by Immortel

Kolega@FromWP dobrze wyczuł, że nie do końca wiesz o czym piszesz. ;)
Od dwóch tygodni jest wałkowane, że aplikacja "Aktualizacje" nie odpala TWRP, więc nie działa jak powinna. Uruchom TWRP ręcznie (przyciskami vol i pwr) i normalnie zaktualizuj rom.
  • Like 1

Kolego co ty gadasz. Nic nie rozpakowujesz. Instalujesz z pliku .zip

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Czy komuś zdaza się na tej wersji przywieść tel? W taki sposób, że czasem tylko hard reset pomaga? Obojętnie czy jest to akurat w użyciu przeglądarka, wymagająca gra bądź aparat.. Pierwszy raz coś takiego mam - na tym tomie średnio raz dziennie od kilku dni.. 

Nie, nigdy

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

• Like 1

52 minuty temu, guural napisał:

Kolego co ty gadasz. Nic nie rozpakowujesz. Instalujesz z pliku .zip

Ja tylko odpowiedziałem na pytanie jak aktualizować twrp nie rom, bo o to pytał. Nawet zapytałem czy na pewno o to mu chodzi.

A że potem odpowiedział, że nadal ma 7.2.9 to iprzeczytałem przed chwilą i domyślam się że chodziło mu o co innego niż pytał.

Edited by FromWP

7 godzin temu, Young horny napisał:

Jest problem z tapetami. Ustawiłem przypadkiem codzienną tapetę ekranu blokady, zmieniłem ją na starą, ale po jakiejś chwili znów włączają się te dziennie i tak w kółko po każdej zmianie na tapetę z galerii, jakieś rady?

Mam to samo na tym Romie :(

Przesiadłem się na najnowsze MIUI 7.3.30 i zaczyna mnie coraz bardziej denerwować ciągle zapalający się ekran po podłączeniu do ładowania poprzez komputer - ma ktoś jakiś pomysł jak to wyeliminować?

Wybieram opcję ładownia i ciągle ten ekran się włącza.

Edited by krzygaj

Komuś też telefon taki numer odwalił?

Redmi 3S. Xiaomi.eu 6.10.20, wcześniej miałem jakąś wersję z bodajże września. Na pół roku użytkowania telefonu miałem może z 5 samoczynnych restartów, z czego jeden zakończył się zawiśnięciem na logo mi. Drugi przypadek zawiśnięcia na logo mi też miałem, ale było to po restarcie zrobionym ręcznie i nie było to wcale po aktualizacji softu.

Natomiast w porównaniu do mojego poprzedniego telefonu (używałem Samsunga S4 Mini), to tam restarty też się zdarzały (choć rzadziej i bez zawieszania się podczas bootowania), a dodatkowo były od czasu do czasu inne "bonusy" ("jazdy" z gubieniem GPS, reagowanie na przyciski przy słuchawkach z opóźnieniem sięgającym nawet minutę itd.)
  • Like 1

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Ja tylko odpowiedziałem na pytanie jak aktualizować twrp nie rom, bo o to pytał. Nawet zapytałem czy na pewno o to mu chodzi.

A że potem odpowiedział, że nadal ma 7.2.9 to iprzeczytałem przed chwilą i domyślam się że chodziło mu o co innego niż pytał.

Przepraszam namieszałem chodzi mi o aktualizację miui. 

Edited by Adi663

2 minuty temu, bieniu79 napisał:

to tam restarty też się zdarzały (choć rzadziej i bez zawieszania się podczas bootowania)

No właśnie, normalne są jeszcze do przeżycia. No ale jak przez cały dzień będziesz potrzebował tel., a tu rano budzisz się nie dość, że zaspany to jeszcze telefon trup. No to już tak fajnie nie jest.

Edited by RegimeOfTerror

Przed chwilą, Adi663 napisał:

Przepraszam na mieszałem chodzi mi o aktualizację miui. 

To jeszcze napisz jaki telefon i jak to robisz, uruchamiając twrp i instalując zip z poziomu twrp powinno się aktualizować. Przez aplikację aktualizacje czasami zdarzają się problemy.

Przesiadłem się na najnowsze MIUI 7.3.30 i zaczyna mnie coraz bardziej denerwować ciągle zapalający się ekran po podłączeniu do ładowania poprzez komputer - ma ktoś jakiś pomysł jak to wyeliminować?
Wybieram opcję ładownia i ciągle ten ekran się włącza.

65334ca1e0fb82c9d3698abb0080777f.jpg

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

29 minut temu, bieniu79 napisał:

Redmi 3S. Xiaomi.eu 6.10.20, wcześniej miałem jakąś wersję z bodajże września. Na pół roku użytkowania telefonu miałem może z 5 samoczynnych restartów, z czego jeden zakończył się zawiśnięciem na logo mi.

Ale to dosyć stary rom, na najnowszym powinieneś mieć mniej restartów. Trochę długo zajmuje Xiaomi stworzenie stabilnych romów na Androidzie 6, na 7 jest jeszcze gorzej. Romy dla Redmi 3 gdzie jest Android 5.1 są zdecydowanie stabilniejsze, może w ciągu roku miałem jeden restart.

Może mi ktoś powiedzieć co zrobić? Zaktualizowałem mimax 3/32 do tej wersji i nie mogę nic zainstalować ze sklepu play. Wiem że w faq jest o tym napisane ale ja nie mam nawet takich opcji. Oczekiwanie na WiFi mimo ze z WiFi połączone 

Dnia 30.03.2017 o 11:08, krzygaj napisał:

Co oznaczają te rożne kolory z nazwami ikonek?

Screenshot_2017-03-30-10-53-07-441_com.miui.home.png

Zauważyłem, że na biało podświetlają się te aplikacje, które zostały zaktualizowane - ktoś jeszcze musiałby to potwierdzić

Edited by krzygaj

Witam, mam taki problem że przy pobieraniu sklepu play pokazuje mi sie napis "Oczekuję na Wi-Fi" nawet jak telefon jest połączony z Wi-Fi natomiast w FAQ jest napisane by wejść do aplikacji "pobierane" i tam w ustawieniach zmienić  jednak nie mam tej opcji tam

Screenshot_2017-03-31-18-16-58-812_com.android.vending.png

Screenshot_2017-03-31-18-17-12-768_com.android.providers.downloads.ui.png

Witam, mam taki problem że przy pobieraniu sklepu play pokazuje mi sie napis "Oczekuję na Wi-Fi" nawet jak telefon jest połączony z Wi-Fi natomiast w FAQ jest napisane by wejść do aplikacji "pobierane" i tam w ustawieniach zmienić  jednak nie mam tej opcji tam
Screenshot_2017-03-31-18-16-58-812_com.android.vending.thumb.png.928739448f69c3b6b8be42e895c8b514.png
Screenshot_2017-03-31-18-17-12-768_com.android.providers.downloads_ui.thumb.png.4c4709e3d0e3e74d4d36448fb508a981.png

Ale czytasz to forum?
Przecież trąbią o tym błędzie wszędzie.
Się zrymowało.
Pozdrawiam

Mi4c

Witam :) czy ktoś może mi podpowiedzieć czemu nie mogę wgrać najnowszych aktualizacji. Ani 7.3.16 czy 7.3.23. Telefon to Redmi Note 3 Pro, wersję MIUI: MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.3.9 (rozwojowa). Po wyborze pliku zip do aktualizacji po chwili na ekranie pojawia się kółeczko na czarnym tle, chwilę to się kręci a później uruchamia się telefon tak jak bym go normalnie uruchomił i żadna aktualizacja sie nie robi,  tak jak to było wcześniej przy wcześniejszych aktualizacjach. Tak się zrobiło po ostatniej aktualizacji do 7.3.9. Prosze o pomoc co z tym fantem zrobić.

6 minut temu, andrzej237 napisał:

Witam :) czy ktoś może mi podpowiedzieć czemu nie mogę wgrać najnowszych aktualizacji. Ani 7.3.16 czy 7.3.23. Telefon to Redmi Note 3 Pro, wersję MIUI: MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.3.9 (rozwojowa). Po wyborze pliku zip do aktualizacji po chwili na ekranie pojawia się kółeczko na czarnym tle, chwilę to się kręci a później uruchamia się telefon tak jak bym go normalnie uruchomił i żadna aktualizacja sie nie robi,  tak jak to było wcześniej przy wcześniejszych aktualizacjach. Tak się zrobiło po ostatniej aktualizacji do 7.3.9. Prosze o pomoc co z tym fantem zrobić.

Musisz zainstalować aktualizacje z poziomu recovery - z aplikacji się nie da już (przynajmniej na razie)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...