MST

[ROM][4.2.1] Lenovo A830 MIUIv5 4.8.22

Recommended Posts

Daj spokój. Teraz jest kilka dni odpoczynku, więc myślałam że wyjechałeś :) w każdym razie dziękuję Ci bardzo.

UPDATE

Pobawię się dzisiaj bardziej, ponieważ wczoraj miałam problemy z tą wersją. Do update'ie zniknęły mi dwie aplikacje - dialer i kontakty co było dosyć dziwne. Po zrobieniu wipe'a nic się nie zmieniło. Postawiłam czysty system to titanium backup mi wariował. Najpierw nie przywracał wszystkiego a później zgubił aplikacje mimo, że ścieżka była prawidłowa. Wróciłam na razie do 4.6.20 żeby mieć na rano budzik ;)

Edited by Mauelith

Siema!

Taki mały problemik mam u siebie...

Mam kontakt o nazwie Sławek Kowalski

Wybierając na dialpadzie cyferki 7 5 2 9 powinienem mieć do wyboru wszystkie kontakty, które zawierają w imieniu i nazwisku litery SŁAW

Jednak okazuje się, że polskie znaki diaktryczne nie są brane pod uwagę.

Czy powinienem szukać jakiejś opcji, czy jest to błąd Dialpada?

U was też tak jest?

U mnie jest OK, poszukaj opcji w WSM tools >> mitools. To powinno być już po zainstalowaniu ROMu.

W sumie nie mam t9 w mitools ustawionego a Sławka znalazło ;]. Spróbuj odpiąć konto google, wyczyścić dane kontaktów i jeszcze raz się zalogować do google przez np wejście do google play.

Tez sprawdzalam i mam to samo ale jeszcze sie nie bawilam. To bylo z czystej ciekawosci, poniewaz jakies 95% kontaktow mam bez polskich znakow ;)

Ja natomiast zauwazylam inna dziwna rzecz po aktualizacji do 4.7.11. A dokladnie kiedy korzystam z netu i trace zasieg musze na nowo zalogowac sie do simek. Mozna cos z tym zrobic?

Wgrane, zobaczymy co sie bedzie dzialo. Dziekuje :)

Zauwazylam tez ze aplikacje mi sie zaczely wieszac a angry birds epic juz 2-3 razy spowodowal zwieche calego systemu hahaha jedynie tylko wyjecie baterii wchodzilo w gre ;)

Jak zwykle z utesknieniem czekam do soboty :D ta zabawa wciaga ;)

Po wgraniu modemu bylo ladnie przez jeden dzien :( dzisiaj znowu mialam akcje logowania do simek. No coz. Nie jest to cholernie uciazliwe, wiec czekam do soboty ;)

Edited by Mauelith

Zauwazylam dwie rzeczy - strasznie mi sie telefon grzeje przy obiektywie. Jak dluzej pogram w angry birds to sie mocno nagrzewa. Czy to tylko u mnie tak czy ktos jeszcze to ma?

A druga jest taka, ze przy ustawieniu wzoru do oblokowywania pasek powiadomien na blokadzie nie chce sie pokazac. Jak nie ma zadnego zabezpieczenia dziala bez problemu a cholernie mi sie to przydaje :/ i to nie jest tylko na ostatniej wersji niestety. To juz jakis czas temu zauwazylam ale zapomnialam i widze, ze nadal tak jest.

Edited by Mauelith

Bo o to chodzi w tym zabezpieczeniu, byś się nikt nie dostał bez uwierzytelnienia. Gorzej jakby to było inaczej bo by było to bez sensu,

By ominąć zabezpieczenia wystarczyłoby wcisnąć ikonkę ustawień i cały czar zabezpieczenia pryska :P

Edited by MST

W dodatku ktoś mógłby podejrzeć początki nieprzeczytancyh smsów z powiadomień.

Wysłane z już nie mojego HM 1SW

Zabezpeczenie wylaczylam, ale koledzy w pracy potrafia miec rozne pomysly ;) jak siedzisz z banda informatykow to mozesz sie domyslic co sie moze dziac hahaha od razu uprzedzam, ja informatykiem nie jestem, ale byloby fajnie moc sobie samemu radzic :/

Smsami akurat sie najmniej przejmuje. Wole miec zabezpieczony telefon przed niechcianym uzyciem np w pracy ale takze przelaczac utwory przy zablokowanym telefonie. Chociaz z drugiej strony moze to glupie stare przyzwyczajenie.

Edited by Mauelith

A nie działa Ci przełączanie utworów przez wstrząśnięcie telefonem?

Tylko ja mam tutaj THL W200? ;-)

You're welcome ;)

Zrobiłem małą poprawkę:
Usunąłem pliki z /system/etc/init.d/ 98Tweaks i 02BatteryTweaks.

Wystarczy je usunąć rootexplorerem.

Edited by MST

Ehhh napiszę teraz bo muszą moje nerwy chwilkę odpocząć od meczu ;)

MST mam pytanie/prośbę, zdaję sobie sprawę z tego, że to drobnostka ale czasami się przydaje. Lenovo przejął mój małżonek i zauważył, a raczej mi przypomniał, że jest problem z emotikonkami. Tzn wybierając jakąś pojawia się odstęp jak się wstawia spację i co dziwne, jak wysyła do mnie jak na swoim nowym Redmi Note  :twisted: odbieram ją a u niego jest pusto. Jak ja wysyłam to też dostaje pustego smsa.

Da radę coś z tym zrobić?

Witam,mógłbyś w nim naprawić połączenie blutooth zestaw głośnomówiący,łączy się z samochodowym zestawem,ale kiedy połączymy się z rozmówcą to słychać tylko szum,jeżeli możesz to napraw to lub powirdz jak można to naprawić,moze też wiesz jak ustawić na stałe nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych poziom czułości mikrofonu i głośnika głośność,nie mam na myśli ustawień e menu inżynierskim bo tam po ptzywruceniu ustawień fabrycznych znowu są stare ustawienia,pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.