Skocz do zawartości

[MOD] Głośniki stereo w Mi5s


rock'n'rolla

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, rock'n'rolla napisał:

OK, sądziłem, że głośniki są stereo. Mam plan zainstalować TEN mod, ale widać, że jeszcze stwarza nieco problemów. Ciekawe czy na Mi5s pójdzie?

Wgrałem z ciekawości i ten mod jest bez sensu dla mnie. Głośnik do rozmów jak sama nazwa wskazuje jest przystosowany do rozmów, więc nie ma możliwości, aby to zagrało dobrze przy większej głośności. Mod powoduje, że TO SAMO leci z jednego i z drugiego głośnika. Czasem żeby nikt nie pomyślał, że z jednego gra lewy kanał, a z drugiego lewy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nie wchodziłem w link, ale jeśli to ma tak działać to faktycznie bez sensu. W iPhone 7 jest to rozwiązane inaczej, nasz głośnik do rozmów się nie nadaje do takiego czegoś.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wciąż pracuje nad tym modem. Obecnie uzyskał już stereo. Na dzień dzisiejszy mod ma jeszcze kilka bugów ale jest coraz lepiej :)

V3
-Always enabled main speaker and earpiece speaker.
-If you want to enable stereo mod set this command with terminal emulator : "echo 0x8093 > /sys/kernel/debug/tfa9890-34/regs/04-I2SREG"
-Stereo mod will be disabled when you reboot, you can use tasker app. to apply stereo mod on boot.

Edytowane przez rock'n'rolla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...