Skocz do zawartości

Ikona aparatu cd.


gasior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem, że temat już się pojawił, ale nie mogę sobie poradzić z podmianą defaultowej ikony aparatu na taką z danego motywu. Wiem, że trzeba zmienić nazwę w konkretnym motywie, ale poprosiłbym o podanie konkretnej ścieżki, gdzie mogę taką ikonę znaleźć.

 

Z góry dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałem tego tak szukać, ale poprzez menedżera mam w katalogu Pamięć wewnętrzna/media tylko katalog audio. W katalogu MIUI (jak rozumiem to 'system', bo o takiej nazwie nie mam nic) nie mam media (pokazywanie ukrytych plików i katalogów jest włączone), jest katalog theme ale w nim również nie ma podanego przez Ciebie katalogu, albo po prostu nie potrafię go znaleźć. Opcja Szukaj też nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć innego niż domyślnego eksploratora. Skorzystaj np. z Root Browser. Po wejściu do apki od razu będziesz przeglądał foldery pamięci wewnętrznej, a nie tak jak przy domyślnym Menedżerze plików pamięci przeznaczonej dla użytkownika. Na dole będziesz miał folder system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź - zainstalowałem. Tylko jak dostać się teraz do ikony z danego motywu? Chodzi tylko o to, by po wczytaniu motywu podmieniła się ta ikonka aparatu, bo tylko ona po zainstalowaniu danego motywu pozostaje bez zmian. No i tej ikony z zainstalowanego motywu nie znajduję w katalogu miui_mod_icons... będę szukał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...