Jump to content

Ikona aparatu cd.


gasior
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Wiem, że temat już się pojawił, ale nie mogę sobie poradzić z podmianą defaultowej ikony aparatu na taką z danego motywu. Wiem, że trzeba zmienić nazwę w konkretnym motywie, ale poprosiłbym o podanie konkretnej ścieżki, gdzie mogę taką ikonę znaleźć.

 

Z góry dzięki

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie próbowałem tego tak szukać, ale poprzez menedżera mam w katalogu Pamięć wewnętrzna/media tylko katalog audio. W katalogu MIUI (jak rozumiem to 'system', bo o takiej nazwie nie mam nic) nie mam media (pokazywanie ukrytych plików i katalogów jest włączone), jest katalog theme ale w nim również nie ma podanego przez Ciebie katalogu, albo po prostu nie potrafię go znaleźć. Opcja Szukaj też nie pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Musisz użyć innego niż domyślnego eksploratora. Skorzystaj np. z Root Browser. Po wejściu do apki od razu będziesz przeglądał foldery pamięci wewnętrznej, a nie tak jak przy domyślnym Menedżerze plików pamięci przeznaczonej dla użytkownika. Na dole będziesz miał folder system.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź - zainstalowałem. Tylko jak dostać się teraz do ikony z danego motywu? Chodzi tylko o to, by po wczytaniu motywu podmieniła się ta ikonka aparatu, bo tylko ona po zainstalowaniu danego motywu pozostaje bez zmian. No i tej ikony z zainstalowanego motywu nie znajduję w katalogu miui_mod_icons... będę szukał dalej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...