Skocz do zawartości

Amazfit Smartwatch - zbiór linków


don_kamillo

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wersję free i synchronizacja działała. W stravie musisz wybrać odpowiednie konto. Jeżeli masz przez konto Xiaomi to w stravie musisz podać to samo. Jeżeli przez fb to w stravie tak samo

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka



Miałem wersję free i synchronizacja działała. W stravie musisz wybrać odpowiednie konto. Jeżeli masz przez konto Xiaomi to w stravie musisz podać to samo. Jeżeli przez fb to w stravie tak samo

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka




Jeżeli masz chińska apke amazfit to na xda opisali jak to synchronizowac. Jeszcze nie sprawdzałem

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu z aplikacją, zainstalowałem Amazfit watch na iOS ale nie mogę założyć konta w samej aplikacji wyskakuje nieznany błąd, natomiast na stronie Amazfit udało mi się założyć konto, ale mimo wszystko w aplikacji wyskakuje ten sam błąd, przez to nie mogę synchronizować zegarka, ciągle wyświetla się kod qr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Emanuel napisał:

witam,

Proszę o pomoc wczoraj zakupiłem Xiaomi Amazfit Smartwatch global a1612. Po wgraniu nowej wersji oprogramowania 1.3.4f na zegarek, nie pokazuje kto dzwoni i brak informacji o wiadomościach. 

Spróbuj zaktualizować apke  i ustawić od nowa powiadomienia,na starej nie działa sterowanie muzyką.

https://www.dropbox.com/s/6ciw26a3lbp0g12/Amazfit_Watch_1.7.4.2_en.apk?dl=0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kupiłem amazfita ostatnio na banggood w wersji eng.
Będę go używał głównie do powiadomień, nie mierze aktywności sportowej, zwyczajnie nie potrzebuje.
Będę traktowal troche zegarek jak gadżet.
Pytanie mam czy warto odblokować bootloader? Czy coś dodatkowego dzięki temu?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokujesz bootloader to możesz wgrać inny ROM.

Co daje wgranie innego ROMu?

A to iż w zegarku będzie wszystko (lub prawie) po Polsku.

Dodatkowo można zyskać dłuższy czas pracy na baterii.

http://xiaomifans.pl/Wątek-ROM-7KAV-3-0-AmazFit-Pace-PL-Tweak-Battery-more-UPDATE-10-10-2017

http://xiaomifans.pl/Wątek-Instalacja-7KAV-PORADNIK

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam wszystich,

Jestem nowy na forum oraz nowym posiadaczem Amazfit.
Dostałem zegarek wczoraj, wersja International, model A1612 ROM: 1.3.0n
Chciałem wgrać PL menu, ale nie potrafię tego zrobić. Inaczej, linki podane na początku tematu oraz te kilka postów wyżej wygasły.
Szukam jakiejś instrukcji dla laika jak to zrobić, ale nic takiego nie mogę znaleźć.
Z góry będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w chwili obecnej ma znaczenie którą wersję kupię. china A1602 czy angielską A1612? Czy któraś wersja ma jakieś ograniczenia względem drugiej, których nie da się odblokować?

Edytowane przez meriox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na święta otrzymam amazfita w wersji amerykańskiej.
Wiem że na bank nie był aktualizowany, zależy mi tylko na wgraniu ojczystego języka, wszelkie inne opcje są mi zbędne (ew. wgranie tarcz). 
Czy jeżeli wersja oprogramowania  bedzie wyższa, jak ta wymieniona przez acida, to mogę pomarzyć o roocie i wgraniu polskiego? Czy może już coś sie ruszyło w sprawie bootloadera ? 
Którą wersję firmaware wybrać china czy tą z peace ? 
Jak mniemam po wgraniu języka polskiego ota nie działa, to gdzie znajdę paczki, dzięki którym będę mógł zaktualizować swój zegarek bez utraty danych ?
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Na święta otrzymam amazfita w wersji amerykańskiej.
Wiem że na bank nie był aktualizowany, zależy mi tylko na wgraniu ojczystego języka, wszelkie inne opcje są mi zbędne (ew. wgranie tarcz). 
Czy jeżeli wersja oprogramowania  bedzie wyższa, jak ta wymieniona przez acida, to mogę pomarzyć o roocie i wgraniu polskiego? Czy może już coś sie ruszyło w sprawie bootloadera ? 
Którą wersję firmaware wybrać china czy tą z peace ? 
Jak mniemam po wgraniu języka polskiego ota nie działa, to gdzie znajdę paczki, dzięki którym będę mógł zaktualizować swój zegarek bez utraty danych ?
Pozdrawiam


Sporo pytań ;-)

Temat blokady bootloadera został już rozwiązany. Jest specjalna strona na której wysyłasz wniosek o kod do jego zdjęcia. Poszukaj proszę w sieci.

Nie bardzo rozumiem wersje pytasz? Aktualnie tylko PACEfiled posiada tłumaczenie dzięki koledze@kaudii i to jego zapewne potrzebujesz.

Domniemasz dobrze - OTA brak - na stronie gdzie pobierasz dom również znajdziesz linki do najnowszych aktualizacji.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ułatwić sobie (i nie tylko) życie wydałem dwa skrypty:

  • Go To Oryginal - instaluje oryginalne wersje ROMów (Chiński i Angielski) z działającym OTA.
  • Root And Rom - sprawdza czy mamy ROOTa, jak nie to instaluje sam dokonując wyboru dla jakiego ROMu Chińskiego czy Angielskiego, oraz "automatyczna" instalacja dowolnego ROMu (ROM nie jest załączony, struktura plików musi być jak w PACEfied).

Czas pokaże, bo może połączę oba w jeden. Muszę zrobić chwile przerwy, bo przez ostanie 4 dni zegarek prawie cały czas był podpięty pod kompa, aby robić testy.

Edytowane przez Lector
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie.

Mam taki problem.

Miałem wersję amerykańską i zmieniłem teraz na chińską z polską nakładką.

Wcześniej synchronizowałem z Strava. Teraz zmuszony jestem na przejście na aplikację Amazfit watch CN która stravy nie posiada.

Natomiast poasiada o2 czy coś takiego, ale nie może pobrać danych z o2.

Jak teraz synchronizować zegarek z komputerem.

Próbuje zainstalować MiFit, ale nie da się sparować z zegarkiem - wybieram zegarek, uruchamia się aplikacja Amazfit watch i na tym koniec. Nie przekazuje danych do MiFit'a.

 

Dodatkowo - doinstalowało się sporo aplikacji, AllPay i inne - MiHome. Widzę że można je odinstalować - czy nie naruszą one pracy systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając PaceFied mam już root i mogę przejść od razu do punktu z wgrywaniem romu?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Dobra, ogarnąłem. Trzeba przejść od razu do instalacji custom romu.
Wszystko poszło bez problemu.
Wielkie dzięki!

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...