Skocz do zawartości

Problem ze słuchawkami z mikrofonem


Seba41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki nietypowy problem... Kupiłem sobie sportowe słuchawki z mikrofonem, tak abym mógł  podczas biegania i słuchania muzyki jak zajdzie potrzeba odebrać tel. Problem w tym że mój głos jest strasznie słabo słyszalny i zniekształcony (jakby był włączony jakiś system wyciszania jeżeli rozmówca w danym momencie nic nie mówi) wydaje mi się że to nastąpiło po jakieś zmianie systemu ale nie mam pewności... słuchawki są na 100% sprawne, baaa powiem więcej odkryłem taką rzecz. Chciałem się upewnić czy na pewno ze słuchawkami jest wszystko ok, uruchomiłem dyktafon i nagrałem głos o dziwo wszystko brzmiało w porządku ... powiem więcej dzwoniąc przez nie mój głos też był wyraźny. Niestety po jakimś czasie (jeszcze nie wiem jakim) znowu głos robi się do du.y. Wystarczy że coś nagram na dyktafon i problem na jakiś czas się rozwiązuje. Aktualnie mam wgrany xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_7.3.16_v8-6.0. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację ... działa mikrofon w tel. a nie w słuchawkach. Tylko dlaczego jeżeli uruchomię dyktafon i coś nagram, a po chwili zadzwonię do kogoś wszystko działa poprawnie... ale tylko przez jakiś czas. (co do słuchawek testowałem na wielu, więc to nie tu leży problem) (mi sound mam wyłączony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zbyt krótki ? nie wiem co miałbym jeszcze dopisać skoro mam problem ze słuchawkami a raczej z zewnętrznym mikrofonem...

 

nie wiem co ten program robi, ale zainstalowałem go na szybko i pierwsze próby są pozytywne :-) ... po testuje przez weekend i dam znać dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie będę się sprzeczał o rzeczy błahe. Widzę że masz manie czepiania się i poprawiania, jakoś nie przeszkadza ci tytuł " Wygięty smartfon" albo "Klapka obudowa tylna" moim zdaniem konkretnie sprecyzowałam problem w tytule. Jeżeli ma ci to sprawić przyjemność  to przenieś temat do kosz, bo przecież ważniejsze jest czepianie się niż pomóc drugiemu na forum ... ehhh no comments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 12h na poprawę tematu - potem kosz.

Forum jest do pomagania. Natomiast osoba która za pół roku będzie miała podobny problem łatwiej znajdzie odpowiedź kiedy doprecyzujesz temat.

Przykład:
Jesteś w szkole na Języku Polskim.
Temat lekcji: Wyspiański

Czy wiesz o czym będzie lekcja? Czego będzie dotyczyła? Jego życiorysu? Jego twórczości? Kiedy zmarł?
Nie będziesz wiedział a jedynie się domyślał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...