Skocz do zawartości

Romy - prośba o komentarz


jozek661

Rekomendowane odpowiedzi

lagów nie stwierdzam żadnych, ultra idealnie płynnie wszystko, gier nie odpalalem jeszcze, w antutu ok 13200pkt - na ultimate i miuipolska mialem ok 16500pkt.. wersja android to 4.2.2 , jadro 3.4.5, kompilacja 2013022-4.2.2-140403

jak pogram napisze wiecej :wink:


a teraz zainstalowałem rom z galaxy s4 - android 4.3 - brak mozliwości dodania konta google, reszta wydaje sie ze działa - filmek nakrecilem

;-P Edytowane przez jozek661
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jakoś drugi, może trzeci tydzień testuję już AOSP v1. Póki co bezproblemowy ROM, świetne (niskie) zużycie i zarządzanie RAMem, bugi praktycznie niezauważalne (miła odmiana po oficjalnych ROMach Xiaomi), wszystko hula niezwykle szybko i płynnie. Jedyne kaprysy sprawiał... MIUI Launcher, który zamieniłem na jakiś z marketu imitujący KitKata.

 

Widzę, że wyszła już wersja 2, ale po liście zmian nie wiem czy jest sens aktualizować.

 

@jozek661:

Gdzie nabyłeś tę klapkę? Sporo pogrubia telefon? ;]

Na tym nowym CM nadal wiele rzeczy nie działa?

Edytowane przez grochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom AOSP v2 działa i nawet nieźle się prezentuje. Oczywiście system spolszczony etc. Ale wróciłem do Ultimate MIUI, w AOSP nie ma dostępu do chmury Xiaomi, a to mi się przydaje bardzo często. No i w moim odczuciu MIUI jest takie bardziej "eleganckie".

taptap z Czerwonego Ryżu

Edytowane przez 40rozbojnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...