Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi redmi


elhupacabra

Pytanie

Chce kupić jakis tel do 1k myślę nad xiaomi redmi 3s pro albo xiaomi redmi note 3 pro obie wersje 3/32 napewno na snapdragonie

Chce by mial działające lte i nwm czy brac wersje enzo czy kate (jakos tak), nwm czym się różni 

Nie bd nic działać wgrywać sam, chce by działał nie miał jakis problemów, błędów myślę nad global lub eu ale tez nwm czy się różni (chce miec język polski)

Gdzie kupić allegro czy jakis w miare tani ale znany sklep 

Ogólnie na co zwracać uwagę 

A jakby ktoś opisał wszystko o xiaomi jak wybierać itd to ma naj z automatu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, elhupacabra napisał:

Chce kupić jakis tel do 1k myślę nad xiaomi redmi 3s pro albo xiaomi redmi note 3 pro obie wersje 3/32 napewno na snapdragonie

Chce by mial działające lte i nwm czy brac wersje enzo czy kate (jakos tak), nwm czym się różni 

Nie bd nic działać wgrywać sam, chce by działał nie miał jakis problemów, błędów myślę nad global lub eu ale tez nwm czy się różni (chce miec język polski)

Gdzie kupić allegro czy jakis w miare tani ale znany sklep 

Ogólnie na co zwracać uwagę 

A jakby ktoś opisał wszystko o xiaomi jak wybierać itd to ma naj z automatu ;p

Szanujmy sie, masz tutaj troche kropek do wykorzystania .... jak rowniez slowa: nie wiem i bede.

Co do pytan, to wystarczy poswiecic 30min na lekture forum zebys znalazl na nie odpowiedz. Chcesz wydac kilkaset zloty na telefon, a nie chce ci sie samemu poszukac co i jak. Skoro znalazles informacje o kenzo i kate to mysle, ze jestes w stanie znalezc rowniez opisane ich roznice.
Przykro mi ze nie podam ci na tacy wszystkich odpowiedzi, ale podobnych wpisow jest od cholery dzien w dzien, troche zaangazowania.

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, elhupacabra napisał:

Chce kupić jakis tel do 1k myślę nad xiaomi redmi 3s pro albo xiaomi redmi note 3 pro obie wersje 3/32 napewno na snapdragonie

Chce by mial działające lte i nwm czy brac wersje enzo czy kate (jakos tak), nwm czym się różni 

Nie bd nic działać wgrywać sam, chce by działał nie miał jakis problemów, błędów myślę nad global lub eu ale tez nwm czy się różni (chce miec język polski)

Gdzie kupić allegro czy jakis w miare tani ale znany sklep 

Ogólnie na co zwracać uwagę 

A jakby ktoś opisał wszystko o xiaomi jak wybierać itd to ma naj z automatu ;p

 

1 godzinę temu, elhupacabra napisał:

No właśnie problem w tym ze o tych kenzo itp nie moge nic znaleźć w senie czegosc co mi wyjaśni wszystko 

A co do reszty mam taki mętlik i chciałem by ktoś wytłumaczyl.

Witam upośledzonego umysłowo użytkownika forum.

Pytania na co zwracać uwagę, gdzie kupić i "jak wybierać" nawet nie będę komentował bo szkoda moich palców i klawiatury.

Wyszukanie informacji o Redmi Note 3 Pro i różnicach między kenzo i kate zajęło mi jakieś 3 sekundy, dlatego też polecam zapoznać się z taką ciekawą stroną internetową jak https://www.google.pl/. Kiedy opanujesz już trudną sztukę obsługi tej strony to w dalszej kolejności polecam skorzystać z wyszukiwarki na forum, ale to odezwij się później bo do tego potrzeba nie lada wiedzy i umiejętności, nauczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...