Skocz do zawartości

Dioda powiadomień


KaweX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem dzisiaj telefon ale niestety nie działa mi dioda powiadomień. Trzeba ją jakośc uaktywnić ? 

Ja np. telefon mi sie ładuje to dioda sie świeci na żółto a jak np. ktoś mi na messengerze pisze to nic.... bez diody, snapchat to samo nie mam diody

z góry dzieki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z messengera nie mam diody.... wie ktoś co może być problemem ? w ustawieniach programu messenger mam włączone powiadomienia itd


Wejdz w PASEK POWIADOMIEŃ I STATUSU - POWIADOMIENIA APLIKACJI. I tam ustawiasz osobno diode powiadomien i inne ustawienia dla każdej aplikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja za pytanie o niedziałające diody otrzymałem punkt karny ale jednego nie zrozumiano: u mnie jest wszystko ustawione w telefonie prawidłowo (w PASKU POWIADOMIEŃ I STATUSU - POWIADOMIENIA APLIKACJI ) a mimo to nadal nie wyświetlają się dody) wcześniej było ok. Któraś aktualizacja zabiła to dziłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Dioda powiadomień
  • 4 miesiące temu...
1 godzinę temu, milosh napisał:

Dioda powiadomień (połączenia, sms) nie działa. Próbowałem wszystkiego co na forach nadal nic... jakieś pomysły..

Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> Telefon -> Powiadomienia -> włącz suwak dla "Dioda LED".

Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> SMS-> Powiadomienia -> włącz suwak dla "Dioda LED".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mrosi napisał:

Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> Telefon -> Powiadomienia -> włącz suwak dla "Dioda LED".

Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> SMS-> Powiadomienia -> włącz suwak dla "Dioda LED".

oczywiście że mam to włączone...na forum pisze jak już całkiem nie mam zielonego pojęcia o co biega...jakiś inny pomysł?

 

Włączenie wibracji przez suwak też nie pomagało tylko ręczne wyciszenie i wtedy wibracja działa przy ciszy- zeszło mi troche żeby na to wpaść bez forum:)...a odnośnie diod nie mam pojęcia a jest to mega ważna opcja gdzie 90% czasu telefon mam wyciszony

 

Dioda nie działa przy ładowaniu ani przy tym teście...

xxxx.jpg

Edytowane przez milosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...