Skocz do zawartości

Już wiemy! Wszystko o MIUI 9.


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za klick bait ale musiałem. 

A propos MIUI 9:

http://en.miui.com/thread-546586-1-1.html

Cytat

Do note that any release date, eligible devices and features about MIUI 9 posted on tech sites are fake info. MIUI 9 is still being developed and we can't give any timeline for MIUI 9 launch as for now. Please stay tuned on our forum for latest news.

To tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś wątpił w moje słowa kiedy mówiłem, że wszystkie info o MIUI 9 i urządzeniach z tym update to były bzdury.

Co wiemy to to, że MIUI 9 będzie lżejszy od MIUI 8 i zostanie odchudzony o rzadko używane funkcje.

 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło...Jak dla mnie temat powinien zostać zablokowany i ewentualnie uaktualniany o pewne sprawdzone informacje, bo inaczej zrobi się 100 stron bełkotu i listy życzeń co zresztą już widać.

 

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stachura5 napisał:

A może wywalą swoje aplikacje i zastąpią je tymi od Google? emoji1.png

O tym zapomnij. Chiny, oprócz Wielkiego Muru Chińskiego, maja także wcale nie mniejszy Wielki Chiński Firewall. Blokuje on dostęp do serwisów m.in. Google, Facebooka i Twittera. Można tę blokadę obejść korzystajac z VPN (który trzeba wykupić), ale to nadal półśrodki.

Chyba, że mówisz o jakichś ROMach global, to może tak ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, don_kamillo napisał:

To nie clickbait... To trolling ;) 

A na poważnie, to co mogą wyrzucić? Klonowanie aplikacji? Antywirus? Kompas? Może jeszcze aparat, bo i tak nie dbają o jakość zdjęć.

Wtedy się zostanie na obecnym wydaniu, mi wszystko działa na 7.2.16 i nie widzę sensu aktualizacji. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to jak usuwa się aplikacje z windowsa wszystko się usuwa hmm co to za bzdura ,zawsze coś pozostaje w system x86 lub 64 nawet jak w linie wpisze dana komendę to zostaną smieci bo dany program korzysta z bibliotek to samo jest na androidzie

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to jak usuwa się aplikacje z windowsa wszystko się usuwa hmm co to za bzdura ,zawsze coś pozostaje w system x86 lub 64 nawet jak w linie wpisze dana komendę to zostaną smieci bo dany program korzysta z bibliotek to samo jest na androidzie

 

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Radzę czytać ze zrozumieniem wypowiedzi przed ich negatywnym skomentowaniem

 

"Czyszczenie plików nie jest potrzebne bo to NIE Windows"

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, Orjon napisał:

https://www.tabletowo.pl/2017/04/11/xiaomi-doda-do-miui-funkcje-dzielenia-ekranu-oraz-picture-in-picture/
Jeśli te plotki się potwierdza to będzie świetnie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Jeśli to prawda że powiedzieli to na konferencji prasowej i że będzie to jeszcze w miui 8 to szykuje się super sprawa ale brzmi to jednak dosyć nierealnie na razie...

Edytowane przez anonymousPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...