Skocz do zawartości

Ekran blokady i pogoda


ario

Rekomendowane odpowiedzi

Plik wystarczy, że wkleisz go na kartę, wejdziesz do Menedżera plików i klikniesz na AniTap.mtz. Powinno pojawić się okienko instalacyjne ;) Jeśli nie to po skopiowaniu pliku na kartę wejdź do Motywów, przejdź do zakładki Lokalne, naciśnij przycisk Menu i daj Wczytaj motyw z pamięci telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uruchomich WSM powinna być lista i na niej Mi-tool - czy masz tam kliknięty przełącznik ?

 

Wejdź jeszczę w zakładkę w sieci odśwież ją i zobacz czy nie pojawiły się nowe wersja WSM i Mi-tool b w sumie nie wiadomo co masz zainstalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coś musisz źle robić, a jaką masz wersję Romu?

Może posiadacze Ryża się wypowiedzą czy u nich patch na motywy działa czy trzeba coś dodatkowo zrobić.

 

Bo przykładowo na romie 3.11.29, który mam na Tablecie GT-P1000 najnowszy WSM i Mi-tool nie dał rady musiałem do nich doinstalować aplikację ThemeAuthorization.apk, włączyć ją w WSM oraz w WSM ustawić dodatkowo aby korzystał z magazynu Xposed.

 

Po tym zabiegu motywy śmigają :cool:

 

Zrób zrzuty z pierwszej strony WSM oraz ze strony z zakładką w Sieci, aby zaobaczyć jakie masz wersje.
tapatalk32.png

Edytowane przez Renegade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/file/d/0BxG9JXUOUhEBTFBWLUVwZU0tMjA/edit?usp=docslist_api

Tapnięte z Xiaomi Red Rice

https://docs.google.com/file/d/0BxG9JXUOUhEBVnlqZUZXNVZsekU/edit?usp=docslist_api

Tapnięte z Xiaomi Red Rice

Dysk google. Zobacz czy możesz wejść czy będę musiał zmienić opcję udostępniania

Tapnięte z Xiaomi Red Rice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zainstalowałem i faktycznie przycisk własne nieaktywny czyli nie można konfigurować ale u mnie pogoda jest. A musi być ten motyw? Np. THfs Advased weather jest imho super. Wygląda u mnie tak:

post-2289-0-69250200-1399693930_thumb.pnpost-2289-0-49350100-1399693013_thumb.pn

Tylko ja mam tutaj THL W200? ;)

Edytowane przez Aquila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda nie działa na blokadzie ze wzorem (nie ma ikon pogody, tylko zegar, "własne" w motywach blokady nieaktywne). Po przełączeniu na odblokowanie przez "przesunięcie" wszystko gra - jest pogoda, ekran blokady można konfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...