Jump to content

Czas pracy na baterii


kame

Recommended Posts

Witam, jaki czas udaje wam się wykręcić na baterii? U mnie jest to zazwyczaj 3 godziny na miui jak i na lineageos, korzystam z danych, apki fejsa, messengera, lokalizacja wyłączona. Macie jakieś porady? Może jakiś kelnel lub obniżenie taktowania procesora? 

Link to comment
Share on other sites

NFC sobie wyłącz bo troche żre z tego co obserwowałem. Obniżanie taktowania?:D Po to sie kupuje flagowca żeby zapier04lał, a nie żeby go skręcać:D Można zmienić governora ale wątpie żeby to było warte. Jeśli nie potrzebujesz ultra szybkiego neta, to wyłącz sobie LTE. Zdecydowanie zbyt krótko Ci trzyma.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie obniżenie taktowania to tak już w akcie desperacji, LTE wyłączone, 3G używam, NFC wyłączone, skanowanie wi-fi także, też uważam że zdecydowanie za krótki mi trzyma. Aktualnie Lineageos mam wgrany

Edited by kame
Link to comment
Share on other sites

U mnie wychodzi od 2,5 do 3,5(SOT) ale nie oszczędzam go. Ma wytrzymać od rana do powrotu z pracy ;) Internet LTE,bluetooth sparowany z mi bandem 24h, dużo siedzę w internecie i gierki- contest of champions i Legacy of Discord. 

Rekord mój to niecałe 2 dni.

Podejrzewam że żona wykreciła by niezły czas bo na Huawei P9 lite spokojnie wystarcza jej na 3-3,5 dnia :P (internet,foto i podstawowe-telefon i SMS).

Edited by Ryba85
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...