Skocz do zawartości

Złoto-biały Xiaomi Redmi 4


otoja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Proszę mnie naprowadzić na odpowiedni wątek, jeżeli ktoś takie pytanie już zadał, sama nie znalazłam, dlatego zakładam nowy. Przyszedł do mnie dziś Redmi 4 Pro Prime od Goldwaya. Zamawiałam kolor złoty, w feedbackach widziałam zdjęcia, na których zarówno przód jak i tył tego telefonu był w kolorze złotym. Mi natomiast przyszedł przód w kolorze białym i tył w kolorze złotym. Nie widziałam nigdzie na zdjęciach takiego wariantu, także na aukcji nie było to wyszczególnione. Na rynku są dostępne dwie opcje (złoto-złoty, złoto-biały)? Co z tym fantem zrobić? 

Edytowane przez otoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do goldiego...

Choć bardzo możliwe, że ciężko będzie coś wskórać - być może zaznaczyłaś przy zakupie wersje złoto białą i otrzymałaś taką, jaką zamówiłaś. Sprawdź w jakiś papierach/dowodzie zakupu czy czymś w tym stylu, tam powinien być podany kolor zamawianego przedmiotu.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten telefon ma małe czarne ramki wokół ekranu? Jak tak to właśnie taki potrzebuję dla córki. Są dwie wersje u Goldiego. Nawet w aukcji jest to napisane. Cały golf z większymi ramkami wokół ekranu i tył gold z białym frontem niby z mniejszymi ramkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, ja odnawiam temat, zamówiłem 4 sztuki u goldiego tego samego telefonu redmi 4 pro wszyskie w kolorze złotym - czyli przód i tył złoty. Jeden z nich przyszełd właśnie od frontu biały, z tyłu złoty. Pozostałe wszystkie złote. poza tym ten jeden był wcześniej uruchamiany, bo po włączeniu przeszedł do pulpitu. pozostałe 3 trzeba było skonfigurować (kraj, język, połączenie sieciowe itp.). 

czy to jest jakiś repaired albo ktoś w nim coś gmerał ? czy to jakaś inna wersja redmi 4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Może na ten jeden sam wrzucał ROM bo był China.


Redmi PRO by TT
 

@tpawel czyli nie ma się co martwić ? podziałać na globalu, poczekać na sms z pozwoleniem na oblokowanie bootloadera i wgrać xiaomi.eu? czy bawić się w jakieś reklamacjie itp? po prostu nie wiem co to za telefon, bo nawet takiego nie można było zakupić z aukcji goldwaya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, r00baq napisał:

@tpawel czyli nie ma się co martwić ? podziałać na globalu, poczekać na sms z pozwoleniem na oblokowanie bootloadera i wgrać xiaomi.eu? czy bawić się w jakieś reklamacjie itp? po prostu nie wiem co to za telefon, bo nawet takiego nie można było zakupić z aukcji goldwaya. 

Nie masz co się martwić, przyszło mi kilka Redmi Pro oraz Mi5s Plus, także bez ekranu powitalnego-konfiguracyjnego, pewnie bidny miał tyle pracy, że zapomniał zrobić factory reset po tym jak w nich dłubał, abyśmy mieli multilanguage :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od partnera goldway dostałem dziś jeszcze taką informację: 
 

"Witamy! Na aukcji Xiaomi Redmi 4 Pro jest informacja, że na magazynach są dwie wersje tego urządzenia, wysyłamy w zależności od dostępności.

17580300_847440722088907_2001895514_n.png?oh=645d563cd857bfd17e624cddd1ab772f&oe=58DD3B6C

Co do włączanego telefonu - tak robimy to sprawdzając czy urządzenie działa przed wysyłką. Nie wysyłamy urządzeń używanych lub ze zwrotów." 

Więc chyba spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...