Skocz do zawartości

Bateria wygina ekran?


Jakubski

Rekomendowane odpowiedzi

O taka ciekawostka, redmi 3s lezalo sobie codziennie wieczorami na parapecie, kiedys musialem je otworzyc w celu usuniecia karty sim bo mi utknela, po kilku tygodniach odskoczyl ekran, prawdopodobnie dostala sie wilgoc i puchnie bateria. Czy jest mozliwosc zakupu oryginalnej baterii? Mam wrazenie ze robi sie coraz wieksza i troche strach korzystac a nie mam telefonu na zastepstwo ://

webcam-toy-foto1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zexon72 napisał:

Oj ojoj... Radziłbym szybką wymianę tego akumulatora ponieważ może się to w końcu skończyć efektem Galaxy Note 7 - i nie piszę tego, aby Cię nastraszyć. 

Do czasu wymiany odradzam używanie go. 

No bateria wyjeta juz, plaska to ona juz nie jest :) troche sie zawiodlem na Xiaomi, nowa bateria zamowiona terz czekanie :( ale lepsze 40pln na baterie niz na nowego fona, co ciekawe dzieki calej sytuacji odpalilem stare lenovo p780 z 4.4.4 i ... powiem szczerze ze pomimo braku 4g czy super wydajnego cpu telefon daje rade i mogl bym go porownac nawet do Redmi 3S jesli chodzi o sprawnosc baterii czy samego dzialania :) 

20170321160109.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mocno napuchnięta też nie jest, a efekt puchnięcia baterii nie jest jakiś... "niezwykły". Często się to zdarza i nie zawsze kończy się tragicznie, ale racja, lepiej wymienić :P

 

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...