Skocz do zawartości

Podsumowanie promocji w Gearbest.com


don_kamillo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wspominałem w poprzednim poście, sklep Gearbest.com obchodzi 3 urodziny. Obecnie jest na półmetku promocji (trwają do końca marca), zatem można pokusić się o małe podsumowanie.

3_banner.jpg

Jak można się spodziewać, największą popularnością cieszy się Xiaomi. Ale do rzeczy. Zestawienia zawierają produkty, na które cały czas obowiązują obniżki.

Najlepiej sprzedające się produkty:

  1. Xiaomi Mi Band 2
  2. Xiaomi Mi Robot Vacuum (kod promocyjny XIAOMIVAC)
  3. XiaoMi Mi5 64GB INTERNATIONAL VERSION (kod promocyjny mi5GB32)
  4. Xiaomi Redmi Note 4X 3GB RAM 32GB (kupon promocyjny Note4XMI lub NoteS - w zależności od wersji)
  5. UMIDIGI Z Pro 4G Phablet Helio X27 4+32G

Najlepiej sprzedające się telefony:

  1. XiaoMi Mi5 64GB (kod promocyjny: mi5GB32)

  2. Xiaomi Redmi Note 4X 4G Phablet 3GB RAM 32GB (kod promocyjny Note4XMI lub NoteS - w zależności od wersji)

  3. UMIDIGI Z Pro 4G Phablet Helio X27 4+32G

  4. Xiaomi Redmi Note 3 Pro  GLOBAL VERSION 3+32GB (kod pormocyjny Note3PR)

  5. Xiaomi Redmi 4 pro 3+32GB (kod promocyjny: RedmiAS)

Najlepiej sprzedająca się elektronika użytkowa:

  1. Xiaomi Mi Band 2 Smart Watches for Android iOS

  2. Xiaomi Smart 1080P WiFi IP Camera Official Version 

  3. YI II International Version WiFi 4K Sports Action Camera

  4. Elephone ELE Explorer 4K Ultra HD WiFi Action Camera (kod promocyjny: GBALL)

  5. Hawkeye Firefly 7S 2160P WiFi FPV Action Camera

Najlepiej sprzedające się laptopy i tablety:

  1. Xiaomi Air 12 Laptop WINDOWS 10 HOME CHINESE VERSION (kod promocyjny: GB3RDAir12)
  2. Cube Mix Plus 2 in 1 Tablet PC (kod promocyjny: GB3CUBE)
  3. CHUWI Hi10 Pro 2 in 1 Ultrabook Tablet PC with Keyboard (kod promocyjny: GB3RDPC)
  4. Jumper Ezbook 2 Ultrabook Laptop INTEL Z8350 4+64GB (kod promocyjny: GB3RDJP)
  5. CHUWI LapBook Notebook  Intel Apollo Lake Celeron N3450 4+64GB
Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XiaoMi Mi 5 64bit wyszedł $230 + wysyłka. I teraz pytanie - jest opcja DHL oraz DHL(SG), czym to się różni? Czy szansa oclenia są duże przy przesyłce DHLem?

Słabe promo te 230$, za podobną kasę miałbyś u Goldwaya,gdzie jest SSM bez VAT

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słabe promo te 230$, za podobną kasę miałbyś u Goldwaya,gdzie jest SSM bez VAT


Tylko, że SSM to pewnie ze 30 dni jak nic idzie, jak znam życie, kosztuje $15 i też nie ma gwarancji, że nie naliczą VAT. Kurierem prawie zawsze VAT naliczą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co kolega @tpawel piszę, na kilkanaście paczek tą metodą żadna nie przyszła później niż 9 dni, oraz żadnej nie opłacałem Vat,  a także, uzupełnie odpowiedź kolegi, że z Francji idzie do Niemiec i stamtąd już do Polski (DPD)

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanko jak wygląda sprawa gwarancji mi5 przy zakupie  w sklepie  Gearbest? 

rozumiem ze w razie co trzeba odeslac do chin, a jak wyglada sprawa vatu gdyby zamowil z tej promocji? mi5 wychodzi ok 950zl dojdzie do tego vat? czy mozna w jakis sposob sie ubezpieczyc przed nim?

Edytowane przez wqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wqw napisał:

Hej, pytanko jak wygląda sprawa gwarancji mi5 przy zakupie  w sklepie  Gearbest? 

rozumiem ze w razie co trzeba odeslac do chin, a jak wyglada sprawa vatu gdyby zamowil z tej promocji? mi5 wychodzi ok 950zl dojdzie do tego vat? czy mozna w jakis sposob sie ubezpieczyc przed nim?

Ponieważ wysyłałem im na gwarancje Mi4,z plamą na wyświetlaczu, to napisze jak to przebiegło u mnie. Najpierw chcieli zdjecia lub filmiki, po tym postanowili, abym wysłał do nich, po ogledzinach, dali mi dwie propozycje, wysyłąją mi nowy telefon, lub refund 100$ połowa wartości telefonu, ale nowy u nas w tym czasie kosztował ok 450, wiec wybrałem 100$. Co do Vatu za przesyłke, jest to losowa sprawa, zamówiłem u nich dwie przesyłki w jednym czasie (oddzielnie), za jedną zapłaciłem Vat za drugą nie. Gearbest nie ma żadnego zabezpieczenia przed Vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 07:31, tpawel napisał:

Czas realizacji mówię z własnego doświadczenia( statystki są też w aukcji) , brak VAT jest pewny. To idzie przeważnie do Francji, tam jest robiona odprawa celna i potem kurierem idzie już do PL

 

Super, to jest coś. Tylko cena $236 powiększa się o przesyłkę $16 oraz gwarancję w PL $17 i mamy prawie $270 :/ Mam budżet jakieś $230 łącznie...

A propos, czy gwarancja na Ali typu "1 year replacementa warranty in Poland" jest coś warta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ta gwarancja. Nikt Ci nie karze brać SSM. Jeśli chcesz możesz zaryzykować. 53$ VAT vs 15$ za wysyłkę. Swoją drogą gdybyś się tak długo nie zastanawial to w sobotę ssm kosztowało 11$;)
Teraz dolar już się trafia poniżej 4zeta. Na gearbest jeśli nie masz konta walutowego to płacisz PayPal który ma kurs wyższy od przelewy24 o ponad 10gr. Pomóż sobie to wszystko i zobacz gdzie wychodzi korzystniej

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rufik napisał:

Dlaczego bez sensu gwarancja? Nie jest możliwa do wyegzekwowania czy co?

Mam ograniczone fundusze i szukam sobie promocji, aby dostać tego Mi5 w okolicach $230 finalnie. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Gwarancja dodatkow platna na ali nie dziala. Kilka osob na telchina i na wykopie probowalo to wyegzekwowac bezskutecznie. Ali odsyla do sprzedawcy, sprzedawca do ali. Szkoda na to kasy. 

Najtaniej mi5 dostaniesz:
1. Goldway z SSM czyli bez srania sie z vatem do 2 tygodni max.
2. Na banggood wersja 3/64. Ale tu sa obostrzenia - posiadac ponad 3k bg punktow i nimi zejsc z ceny gdy bedzie obnizka i bedzie mozna wykorzystac punkty. Miec szczescie do VAT i zrobic zakup przez jakis cashback. Mi sie udalo w ten sposob kupic za 830zl i odzyskac jeszcze 75zl cashbacku. Ale tu gra role tyle zmiennych ze trzeba miec po prostu szczescie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...