Recommended Posts

Witam, 

Chciałbym kupić Xiaomi MI5 3/64, ale zastanawiam się czy lepiej kupić z Chin czy z allegro.

Na ibuygou.com razem z przesyłką i dodatkowym ubezpieczeniem w PL + ubezpieczenie od VAT wyszło 330$(1300zł).

Z kolei na allegro ceny telefonu zaczynają się już od 1100zł, ale wysyłka jest podobno z UK lub NL.

I teraz moje pytanie czy lepiej kupić przez allegro czy ibuygou i czy w przypadku tej drugiej opcji mam 100% pewność że telefon będzie nowy i oryginalny oraz że nie zapłacę VAT?

9 minut temu, Icegolem napisał:

Witam, 

Chciałbym kupić Xiaomi MI5 3/64, ale zastanawiam się czy lepiej kupić z Chin czy z allegro.

Na ibuygou.com razem z przesyłką i dodatkowym ubezpieczeniem w PL + ubezpieczenie od VAT wyszło 330$(1300zł).

Z kolei na allegro ceny telefonu zaczynają się już od 1100zł, ale wysyłka jest podobno z UK lub NL.

I teraz moje pytanie czy lepiej kupić przez allegro czy ibuygou i czy w przypadku tej drugiej opcji mam 100% pewność że telefon będzie nowy i oryginalny oraz że nie zapłacę VAT?

Moim zdaniem kup tu:  ibuygou, nowy pewny z gwarancją w PL.

• Like 2

Podbije temat, żeby nowego nie zakładać.

Gdzie polecacie teraz z chin zamówić białą Mi5 3/64GB? Chciałbym przy najgorszym scenariuszu, czyli doliczeniu 23% zmieścić się w ~1100zł, da radę?

No i chciałbym, żeby to był w miarę sprawny sklep. Czyli szybka wysyłka najlepiej kurierem - żeby nie czekać miesiąc na telefon.

Edited by Judas

Zostaw Mi5. Telefon nie jest już produkowany od końca roku. Teraz nawet jak gdzieś będzie napisane "nowy" to będzie to i tak regenerowany telefon. Chyba, że masz dobrą gwarancję tam gdzie kupujesz.

Z Mi5

• Like 1

@Acid serio? W Mi5 pasuje mi wszystko od wyglądu po bebechy, także fajnie jakby udało się go upolować.

A w tej cenie raczej nie znajdę niczego lepszego...

Na spemall są odpowiednio biały 265,gold 255 ,przesylka też może być bez vatu 16$ idzie około 10dni roboczych przynajmniej mi tyle szla

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.