Jump to content

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów

majdan12
 Share

Recommended Posts

@RSL

Ja od lat pobieram wszystko przez Internet Download Manager, bo mogę ustawić większą ilość połączeń na plik a to = większa prędkość pobierania no i wiem że ten program zawsze pobierze mi w 100% plik a przeglądarka internetowa można pobrać w 99% twierdząc że jest 100%.

[mention=16043]RSL[/mention]

Może za jakiś czas okaże że będę musiał się z LOS przeprosić bo czas pracy na baterii będzie genialny.

A jaki jest ten genialny czas na baterii?

Wysłane z mojego Xiaomi Mi5 przy użyciu Tapatalka

@areq1987

To nie do mnie pytanie, bo ja aktualnie testuje systemy i nie robiłem testów baterii, aktualnie tylko poznaje dany system aby potem zrobić sobie listę systemów do dogłębnego przetestowania.

Gdybym ja teraz siedział przy każdym systemie z tydzień czasu to była by to nie kończąca się opowieść ;-)

@majdan12 Na AICP konfiguracja przycisków jest dość uboga. W ogóle nie ma edycji (czy nawet możliwości wyłączenia) klawisza "wstecz", a także nie da się ustawić nic na dotyk klawisza "home" (jedynie touch2wake).

Jeśli tak mieszasz systemami w poszukiwaniu graala, być może mógłbyś zwrócić uwagę czy w którymkolwiek jest możliwość ustawienia 3 funkcji do home buttona (wstecz - dotknięcie, klik - home, dwuklik - recent apps). Wtedy byłbym szczęśliwy.

@RSL

Mam zainstalowany 

jest to bardzo dobry system, ma wszystkie potrzebne opcje, choć to specjalne menu ustawień ma mniejszą konfiguracja niż w innych systemach, ale są przydatne do życia ustawienia.

Ciekawostką jest że to pierwszy system który zamiast snapdragon camera ma tą przerobioną wersje V3 instalowaną z .apk :) ale to zmiana na minus, bo V3 ma mniej ustawień.

Gdyby autor systemu zaczął go aktualizować mógłbym go używać jeśli by nie było tej mojej ulubionej trójki systemów :-)

• Like 1

Niestety nie. Mam starter Fakt Mobile (nie wiem skąd :P), ale on też jest z Play (mam Virgin). Na MIUI było wszystko okej. Jest to jedyny mankament jaki posiadam aktualnie. :/

Szkoda, że ukochana, jedyna słuszna partia rządząca wprowadziła nakaz rejestracji kart pre-paid, kupiłbym sobie starter i na szybko sprawdził a tak to słabo.

Edited by RSL

Chłopaki z tym zasięgiem to pisałem gdzieś na początku wątku. Pisałem jakie romy używałem i firmware - zasięg ciągle skacze, ale nie ma to wpływu na możliwość dzwonienia - zawsze mogę zadzwonić i nikt nie narzeka, że nie może do mnie. Pisałem też, że sprawdzałem wartości jakimiś apkami do pomiaru sygnału i wartości są takie jak w miui, więc nie ma problemu. Aktualnie mam firmware 7.3.9 i rom od JDCTeam

• Like 2