Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, cietybadacz napisał:

Aktualizacje są ręczne czy ota?
Szkoda że nie jest w pełni spolszczony. Oczywiście umiem angielski, ale troche to kuje w oczy. Tego sie spodziewalem w sumie. Los tez nie jest w pelni spolszczony(może nie był 2 miechy temu).

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

W Lineage wszystko po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kubaMI5 napisał:

Zdradź jak ;)

Nic nadzwyczajnego, Brak facebooka itp, najwięcej energii pochłaniają u mnie aplikacje takie jak tapatalk, youtube, wykop i chrome. Głównie czytam i oglądam. Sieć komórkową uruchamiam tylko gdy jest mi potrzebna. Mam zamrożone dublujące się aplikacje systemowe i mało aplikacji z synchronizacją, używam greenify, ale nie wpływa to w moim przypadku znacząco na wyniki. Konfiguracji zbytnio oszczędnej nie mam, bo używam chrome, aplikacji telefonu i sms od google, launchera nova z rozbudowanymi pulpitami. Na miui z androidem 6.0 i RR na 7.1.1 ponad 7h SoT miałem niemalże na każdym ładowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mr X napisał:

ciekawe, czy cokolwiek w tym temacie wniesie miui v9..

pamiętam, że w lutym bateria bardzo fajnie mi trzymała, pi x oko 5 h sot mialem, teraz 3 to jest super..

Ja tam jestem ciekaw co wniesie LineageOS 15 na androidzie 8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravis

Z pewnego źródła wiem że coś z tym CAF jest nie tak i zalecane jest używanie Slim7 (oficjalnego).

Zainstalowałem Opera Mini i powiem szczerze że bardzo przyzwoicie można korzystać. Jest to dobre rozwiązanie dla tych który wysyłają wiadomości oraz czasem sprawdzą co się dzieje na świecie. Jeśli ktoś chce więcej to Friendly for Facebook.

Nawet nie ma co pisać jaka różnica jest między tymi dwoma aplikacjami a oryginalną Facebook (oraz Lite), Messenger (oraz Lite). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dzienny napisał:

Można też wypróbować Facebook LC (do pobrania na XDA).

Aktualnie korzystam z MIUI 9 i zdaje egzamin, poza kilkoma błędami.

Mnie wyłącznie interesuje wymiana wiadomości na Facebook więc na 99% zostanę z operą bo to chyba najmniej prądożerne rozwiązanie, bo nawet oryginalna odchudzona aplikacja zapewne więcej pożera baterii a też duże ryzyko że coś może nie działać a Opera to dość stabilne rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...