Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=26021]Piechox[/mention]
Sporo się zmieniło ale ja sam doszedłem do wniosku że najlepiej jest używać MIUI.

Jeszcze zeby bylo tal funkcjonalne jak stokowy android 7. Niestety pod tym wzgledem miui zatrzymalo sie na kit kacie..

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa, mam komunikat że na tym urządzeniu nie można używać androidpay, dlatego mam roota (a nie mam), lub mam odblokowany system rozruchowy (to chodzi o boot loader - mam odblokowany oczywiście) lub system nie jest oficjalny .

Jeszcze jedno pytanie, czy do powrotu na miui trzeba wgrywać inne firmware, bo Lineage podczas instalacji wgrywa swoje ? mam zrobiony backup w TWRP miui polska i globala, wczoraj przywracałem ale system wisi na logo miui ?

Edytowane przez leonov
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kios napisał:

@Mr X Co konkretnie Cię interesuje? Używam ciągle od 2-3 miesięcy RR lub LOS i nie byłbym w stanie wrócić do MIUI.

jak oceniasz jakość zdjęć/filmów ? jak działa na baterii ? jak z płynnością ?jaki firmware wgrać (jeśli trzeba) aby śmigało wszystko łącznie z czytnikiem lini papilarnych ? trzyma zasięg ?
Jakbyś mógł w kilku zdaniach opisać wrażenia i zalety/wady przesiadki. Co zyskuję a co tracę po przesiadce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...