Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, "usuń wszystkie" już mi się pojawia, wygląda to na jakiś błąd substratum, bo miałem motyw na ustawienia. Substratum wywaliło błąd, motyw się wyłączył i "ukryj wszystkie" już się pojawia. Nie ogarniam tej akcji. ;)

 

btw bardzo ciekawe

58f6066c9f290_siasygnau.thumb.png.bf071c2e1bc1ed2dcf3bccc3a26b7cf8.png

Edytowane przez RSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przełączniki są przetłumaczone? Czy jeden en, drugi pl? Nie żebym nie znał angielskiego, ale drażni mnie to (jestem pedantem XD)

Jest nagrywanie rozmów czy nadal nie masz karty sim? Opóźnienie zrzutów ekranu? Styl pixela czy ten paskudny zielony?

 

Tak, to są moje główne problemy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12

Ja używam tylko messengera, to prostsze niż kolekcjonowanie numerów do wszystkich a i nie wszyscy mają smsy w pakiecie.

Ja to chyba dzisiaj wrzucę OctOS może, nie wiem, W!@#$%^ą mnie już te wyłączenia telefonu, ten sygnał sieci, prędkość zrzutu ekranu(XD) itp

btw jestem z 1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI to chłam, może i ładne, ale działanie jest porażająco-piorunujące. Trzy aplikacje w ostatnich i już wszystkie ubite. Maile z gmaila pomimo umieszczenia w autostarcie przychodząc dopiero po otwarciu aplikacji. 

Prędkość zrzutu w RR jest domyślna dla androida, inni w swoich systemach to zmieniają. Z xposed też da się to zrobić, ale nie ma xposed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

Wstawiłem informacje o firmware (w pierwszym poście), ale jakoś to pokracznie wyszło :-P zamieszanie z tymi wersjami firmware...

W MIUI można pobawić się ustawieniami i uzyskać lepsze zarządzanie RAM, ale to nadal będzie sporo gorzej niż na alternatywnych systemach.

Jeśli zapytasz jakiegoś autora na XDA, to pewnie ci odpowie co edytować w systemie aby móc zmieniać prędkość zrzutu ekranu.

@AdamKli

Sprawdź jaki mam AICP i jaką wersje firmware :-P mi działa dobrze telefon z tą wersja firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

Dziwne jest to że na XDA trzeba w komentarzach szukać jakie firmware zainstalować a czasami to nawet im się nie chce w pierwszym poście napisać że firmware jest wymagane inne niż to co nam zostało po MIUI, no chyba że ktoś zainstalował wcześniej MIUI które było tą samą wersją co firmware zalecany do alternatywnego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12 

Często też nie piszą, że aktualizacja jest. Mam takie wrażenie, że większość tych systemów powstaje już na "odwal się". Następny telefon jaki kupuję to OnePlus albo Pixel. Ja więcej nie wytrzymam z jakimiś paraandroidami. Nie wspomnę już o tym, że stockowy android jest najładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...