Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

@majdan12

No to od razu czas na pytania ;)

1. Jest nagrywanie rozmów?

2. Szybkie przełączniki są przetłumaczone na polski? (irytują mnie takie wstawki po ang, tylko RR ma przetłumaczone z tego co ja testowałem)

3. Zrzut ekranu robiony jest z opóźnieniem czy natychmiast?

4. Jakie aplikacje są zainstalowane na start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

@AdamKli

Już nie mam tego systemu.

Aktualnie mam 

ma jeszcze więcej ustawień i bardzo mocno przypomina RR 5.8.2 :-P

1. Nie mam aktualnie karty SIM.

2. Jest trochę nieprzetłumaczonych przełączników, ale to nawet nie jest problemem dla mnie gdzie ja się nie uczułem języka.

3. Zrzut ekranu natychmiast bo można ustawić 0ms opóźnienia.

4. Jest zainstalowanych 20 aplikacji z czego dwie są do ustawień systemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

@AdamKli

Obecnie mam 

System posiada przydatne do życia ustawienia ale bez szaleństw, wiec jest to taki sobie system którym nie warto instalować bo nie nic nadzwyczajnego.

Choć różni się od pozostałych że ma informacje o tym jakie częstotliwości procesora są używane no i co ciekawe na pulpicie działa wyszukiwarka google, ale ma oprawę graficzną z android 1.6?:)

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

@AdamKli

System bez szaleństw, szkoda czasu na niego.

Sprawdziłem przed chwilą i zostało mi cztery systemy do przetestowania które jeszcze miały jakieś aktualizacje w marcu tego roku ;-) 

To po świętach zaczynam testy baterii dla tych systemów które uznam za ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RR z baterią znacznie lepiej niż na MIUI. Czas z pierwszego pełnego ładowania po instalacji, więc konfiguracja i dużo bezsensownego klikania, częstego wybudzania. Większość na Wi-Fi w domu, wiec ponad 7h w trybie mieszanym bardzo realne. Klawisze dotykowe niestety trochę tępo reagują przy moim ekranie, ale podobnie było i na MIUI. 

 58f28e8328f85_2017-04-1520_06_44.thumb.png.4f623556a726dcb58bad540a0efedcc1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamKli na XDA piszą, że dirty też przechodzi normalnie. Chyba wgram jako aktualizację, jak się coś spierniczy to dam na czysto.

 

@Tomek_Zawadzki wszyscy mamy ten problem, jakiś bug softwareowy z LineageOS, zasięg skacze tylko na pasku i w statystykach baterii, normalnie przy "0" wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...