Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

@RSL

Ja od lat pobieram wszystko przez Internet Download Manager, bo mogę ustawić większą ilość połączeń na plik a to = większa prędkość pobierania no i wiem że ten program zawsze pobierze mi w 100% plik a przeglądarka internetowa można pobrać w 99% twierdząc że jest 100%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@areq1987

To nie do mnie pytanie, bo ja aktualnie testuje systemy i nie robiłem testów baterii, aktualnie tylko poznaje dany system aby potem zrobić sobie listę systemów do dogłębnego przetestowania.

Gdybym ja teraz siedział przy każdym systemie z tydzień czasu to była by to nie kończąca się opowieść ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majdan12 Na AICP konfiguracja przycisków jest dość uboga. W ogóle nie ma edycji (czy nawet możliwości wyłączenia) klawisza "wstecz", a także nie da się ustawić nic na dotyk klawisza "home" (jedynie touch2wake).

Jeśli tak mieszasz systemami w poszukiwaniu graala, być może mógłbyś zwrócić uwagę czy w którymkolwiek jest możliwość ustawienia 3 funkcji do home buttona (wstecz - dotknięcie, klik - home, dwuklik - recent apps). Wtedy byłbym szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

Wrzucę dziś 

system tylko na chwile będzie w celu poznania go, dlatego że twórca coś odpuścił ten projekt i nie ma żadnej informacji o nowszej wersji systemu.

Edytowane przez majdan12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

Mam zainstalowany 

jest to bardzo dobry system, ma wszystkie potrzebne opcje, choć to specjalne menu ustawień ma mniejszą konfiguracja niż w innych systemach, ale są przydatne do życia ustawienia.

Ciekawostką jest że to pierwszy system który zamiast snapdragon camera ma tą przerobioną wersje V3 instalowaną z .apk :) ale to zmiana na minus, bo V3 ma mniej ustawień.

Gdyby autor systemu zaczął go aktualizować mógłbym go używać jeśli by nie było tej mojej ulubionej trójki systemów :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Mam starter Fakt Mobile (nie wiem skąd :P), ale on też jest z Play (mam Virgin). Na MIUI było wszystko okej. Jest to jedyny mankament jaki posiadam aktualnie. :/

Szkoda, że ukochana, jedyna słuszna partia rządząca wprowadziła nakaz rejestracji kart pre-paid, kupiłbym sobie starter i na szybko sprawdził a tak to słabo.

Edytowane przez RSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z tym zasięgiem to pisałem gdzieś na początku wątku. Pisałem jakie romy używałem i firmware - zasięg ciągle skacze, ale nie ma to wpływu na możliwość dzwonienia - zawsze mogę zadzwonić i nikt nie narzeka, że nie może do mnie. Pisałem też, że sprawdzałem wartości jakimiś apkami do pomiaru sygnału i wartości są takie jak w miui, więc nie ma problemu. Aktualnie mam firmware 7.3.9 i rom od JDCTeam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...