Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zwróciłem uwagę, że głównie to wydanie polecają.

 

Btw.

I właśnie w tym momencie się przekonuję jaki to luksus nie mieć problemów z powiadomieniami.

 

I jeszcze jeden drobny minus tych romów - mmsy na stockowej apce przychodzą słabej jakości, ale Textra rozwiązuje problem

 

Wysłane z mojego Xiaomi Mi5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi promował(a), podpiął/eła i przestał(a) promować ten temat

Obecnie najbardziej rozbudowanymi systemami są Resurrection Remix 5.8.2, Android Ice Cold Project 12.1, crDroid 2.5 (oczywiście mam tu na myśli systemy z mojej listy).

Na pierwszym miejscu będę stawiał oficjalne systemy a następnie nieoficjalne, choć warto wiedzieć że nie zawsze oficjalny oznacza lepszy :-)

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

Ja nadal używam crDroid 2.5 i muszę sprawdzić czy aby nie ma lepszego czasu pracy na baterii niż RR 5.8.2 :-D

Ale nie poddaje się i będą kolejne systemy testowane, teraz nadal stawiam na najbardziej rozbudowane systemu, będzie mi najłatwiej wskazać taki system, bo ilość systemów ze średnią ilością ustawień jest duża i będzie ciężko polecić ten najlepszy, bo różnice między nimi małe są.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

To zainstaluj inna wersje firmware 

ja wstawię ten adres do pierwszego postu.

Używałem firmware_miui_7.2.9_dev oraz firmware_miui_7.3.9_dev na systemach które wymagają instalacji firmware i nigdy nie miałem problemu z naładowaniem się baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wtedy w LOS nie miałem w ogóle firmware i działało poza tą baterią. Teraz mam to (czasem) i ten zasięg, niby wszystko działa, ale w#####a jak tak skacze ;D

Można wgrać firmware już na postawiony RR? Nie chce mi się stawiać od nowa.

 

//Jest tak tylko na LTE+ z tego co widzę.

Edytowane przez RSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...